Igor Grobelny wrócił do Cuprum Lubin

2

Do Cuprum Lubin po raz pierwszy trafił w 2016 roku. Przyjmujący Igor Grobelny nie znalazł wtedy większego uznania w oczach rumuńskiego trenera Gheorghe Cretu i nie miał zbyt wielu okazji do gry w pierwszej szóstce. Młody reprezentant Belgii liczy, że tym razem będzie inaczej.

Jakiś czas temu pisaliśmy, iż do Lubina może wrócić kilku zawodników, którzy niegdyś bronili barw miedziowej ekipy. Jednym z nich jest Igor Grobelny. Reprezentował miejscowe barwy w sezonie 2016/2017. Zawodnik ma za sobą bardzo udany sezon w Hypo Tirol Alpenvolleys Haching zwieńczony brązowym medalem siatkarskiej Bundesliga. Igor Grobelny zdobył 8 złotych i cztery srebrne statuetki MVP, co dało mu drugie miejsce w rankingu MVP. Potwierdzeniem wysokiej formy naszego nowego zawodnika jest powołanie go do reprezentacji narodowej Belgii, która brała udział w rozgrywkach CEV Volleyball Golden European League.

– Cieszę się, że jestem ponownie w tej drużynie i mam nadzieję, że w tym sezonie pobędę na parkiecie nieco częściej, niż poprzednim razem – komentuje Igor Grobelny.

O powrocie zawodnika pisaliśmy pod linkiem: Starzy_siatkarze_wracają_do_Cuprum

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość