Zobaczyli niezapięte rowery, więc je zabrali

Dwaj nastolatkowe skorzystali z okazji i zabrali rowery, które właściciele zostawili nieprzypięte pod lubińską galerią handlową. Pierwszy sprzedali, drugi jeden z chłopców zabrał do domu.

Dwóch chłopców zostawiło swoje jednoślady tylko na chwilę. Gdy wyszli ze sklepu, rowerów już nie było. Okazało się, że warte 3 tysiące złotych bicykle zabrali przechodzący w pobliżu 13- i 15-latek. Zauważyli, że są niezabezpieczone, więc postanowili skorzystać z okazji.

– Zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy zajmujących się nieletnimi – informuje starszy aspirant Sylwia Serafin, oficer prasowy lubińskiej policji. – Jak ustalili kryminalni, jeden rower został sprzedany przypadkowej osobie. Natomiast drugi został ujawniony przez policjantów podczas przeszukania w mieszkaniu u jednego z chłopców. Wrócił do właściciela – dodaje.

O przyszłości nastoletnich złodziei zdecyduje sąd.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Kolo
Kolo
8 miesięcy 2 dni temu

Klaudia jesteś tępa jak Maczety

Klaudia
Klaudia
8 miesięcy 2 dni temu
Następny but który narzeka jaki ten prezydent jest zły :/ człowieku gdyby nie ten prezydent to twoje dziecko nie miało by gdzie uprawiać sportu chociażby przez orliki które zostały wybudowane po to aby gowniarzeria nie biegała Ci pod twoim oknem i nie kopala piłka o blok abyś mógł spokojnie siedzieć ze swoim śmierdzącym tylkiem w fotelu i pić swoje ulubione piwo. Przez ścieżki rowerowe po których może jeździć twoja corka rowerem czy na rolkach. Pomyśl czasami co ty masz w głowie zanim cokolwiek tutaj napiszesz ! Ten prezydent przynajmniej inwestuje i wpycha pieniądze gdzie się da aby ten lubin był… Czytaj więcej »
Lubiniak
Lubiniak
8 miesięcy 2 dni temu

Klaudio a czego Ty oczekujesz od Pisostanu jakim jest Lubin

WSZ
WSZ
8 miesięcy 2 dni temu

A kiedy kolejny artykulik o placu defilad w Lubinie, jaki jest fajny i jakie piękne drzewa w donicach. Napiszcie ile te drzewa pożyją w tych donicach, bo przecież rosną i te donice maks za 3 lata będą za małe i przy lepszym wietrze się poprzewracają. Oczywiście o ile te drzewa dożyją. Głupio wydane pieniądze, tylko pod publikę przed wyborami.

wpDiscuz