Tragiczny wypadek pod Niemstowem

Tragedia na drodze. 29-letni mieszkaniec gminy Lubin zginął dziś rano w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 36 relacji Lubin – Wrocław.

Wypadek miał miejsce około godziny 5.30. Tuż przed skrętem do Niemstowa, auto którym jechał młody mężczyzna, wylądowało w polu. 29-latek, mieszkaniec tej wsi, zginął na miejscu.

– Na tę chwilę wiemy tyle, że kierowca opla jechał w kierunku Wrocławia. Na prostym odcinku drogi nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, wjechał do rowu, jego auto dachowało i wylądowało na polu. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zginął na miejscu – informuje aspirant sztabowy Jan Pociecha, oficer prasowy lubińskiej policji.

Przez kilka godzin ruch w tym miejscu był utrudniony, pracowali tam policjanci, biegły z zakresu ruchu drogowego oraz prokurator. Mężczyzna jechał sam, póki co nie ma też żadnych świadków tego wypadku. Prawdopodobnie nie zderzył się z żadnym samochodem. Nie wiadomo czy wpadł w poślizg czy może wyskoczyło mu jakieś zwierzę.Stąd apel lubińskiej policji – jeśli ktoś był świadkiem tego wypadku, proszony jest o zgłoszenie się na lubińską komendę i przekazywanie informacji.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
andrzej
andrzej
11 miesięcy 5 dni temu

POZWOLILI ANGLIKAMI JEZDZIC I TO SA EFEKTY

lechu
lechu
11 miesięcy 5 dni temu

Marcin

moon
moon
11 miesięcy 5 dni temu

Wyrazy współczucia dla Rodziny.. żal chłopaka 🙁
A Wy tam ciekawi poniżej pogratulować empatii.. skąd się tacy ludzie biorą..

Uprzejmy
Uprzejmy
11 miesięcy 5 dni temu

A jakie nazwisko ?

Mika
Mika
11 miesięcy 5 dni temu

Poda ktoś imię chlopaka co zgina bo nazwisko wiem.wyrazy wspolczucia

Mika
Mika
11 miesięcy 5 dni temu

Który to zginął bo nazwisko wiem ale nie imię .wyrazy wspolczucia

wpDiscuz