Sparingowa wygrana z KPR-em

54

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin rozegrały sparingowe spotkanie z KPR-em Kobierzyce. Mecz trwający 3 razy po 20 minut zakończył się wygraną miedziowych 30:28 (21:24, 6:14). Do składu drużyny po kontuzji wraca Małgorzata Mączka, która zaliczyła dziś bardzo udany występ.

Dla obu zespołów dzisiejszy mecz kontrolny, rozegrany w hali Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie był jednym z etapów przygotowań do drugiej części sezonu. Mecz podzielony został na trzy części, z których pierwsza to przewaga przyjezdnych, dwie kolejne to już lepsza gra Metraco Zagłębia. Rywalki w pewnym momencie prowadziły już 17:10, ale miedziowe od tego momentu zaczęły odrabiać straty. Dwie minuty przed końcem był remis po 28, z karnego najpierw trafiła Kinga Grzyb, później bramkę ze skrzydła dołożyła Adrianna Górna i było po meczu.

Metraco Zagłębie Lubin – KPR Kobierzyce 30:28 (21:24, 6:14)

Metraco Zagłębie: Wąż, Maliczkiewicz – Grzyb 2, Trawczyńska, Buklarewicz 1, Wasiak, Rosińska 4, Górna 6, Piechnik 4, Jochymek, Wojtas 1, Belmas 5, Milojević 3, Mączka Małgorzata 4.

KPR: Ciesiółka, Słota 1 – Skalska 3, Wojda, Mączka Anna 5, Janczak, Wesołowska 1, Wiertelak 3, Charzyńska 3, Linkowska, Walczak 4, Dąbrowska 6, Michalak 2.