Puchar Lubina dla My Travel

94

Poznaliśmy najlepszą drużynę rozgrywek o Puchar Lubina pod szyldem Playarena. Po raz kolejny najlepsza okazała się drużyna My Travel, która w wielkim finale pokonała Pad City Lubin 15:10.

Zespół My Travel wystąpił w roli faworyta spotkania, z której się wywiązał. Chociaż początek należał do zespołu Pad City, który nieoczekiwanie wyszedł na prowadzenie 4:1. Przewaga szybko zaczęła topnieć i do przerwy to zespół w czerwonych koszulkach prowadził 10:8. W drugiej połowie utrzymywała się 2-3 bramkowa przewaga My Travel, który wygrał ostateczni 15:10 – Założenie było takie, żeby od początku udowodnić kto jest lepszy, bawić się grą. Chociaż pierwsze minuty nie ułożyły się po naszej myśli, późnej wynik zmienił się na naszą korzyść. W pewnym momencie chłopaki z Pad City uwierzyli, że mogą z nami wygrać, ale w drugiej połowie pokazaliśmy kto jest lepszy w tym meczu – mówi Piotr Królak, zawodnik zdobywców Pucharu Lubina.

Rywale walczyli dzielnie, ale to nie wystarczyło – Zabrakło nam sił i chyba trochę zgrania. My Travel to bardzo dobra drużyna, co dzisiaj udowodnili – powiedział Radosław Bójko, zawodnik Pad City Lubin.

Puchar dla zwycięzców wręczył Tomasz Górzyński, pomysłodawca Turniejowej Ligi Szóstek, w której biorą również udział drużyny Playarena – Zawsze staramy się być o obserwować, jak wyglądają rozgrywki ligowe szóstek. Dziś zobaczyliśmy mecz, w którym było sporo bramek i walki na boisku. Trzymamy kciuki za zwycięzców w dalszej fazie rozgrywek na arenie ogólnopolskiej – mówi Tomasz Górzyński.