Prokuratura ma już wyniki sekcji zwłok

Liczne obrażenia głowy były przyczyną śmierci 29-letniego Marcina S., który zginął w wypadku drogowym na drodze krajowej nr 36 niedaleko Niemstowa. Prokuratura ma już wyniki sekcji zwłok młodego mężczyzny.

Do wypadku doszło w ubiegłą niedzielę, 7 stycznia, około godziny 5.30. – Jadący samochodem z Lubina w stronę Niemstowa 29-letni Marcin S. z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie jego samochód dachował – informuje Lidia Tkaczyszyn z Prokuratury Okręgowej w Legnicy. – Marcin S.,który wypadł z auta, odniósł obrażenia ciała, skutkujące jego zgonem – dodaje.

Oględziny na miejscu zdarzenia zostały przeprowadzone z udziałem biegłych z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych oraz techniki samochodowej. Lubińska prokuratura wszczęła śledztwo, które ma wyjaśnić jak doszło do wypadku. Jak przypomina policja, do wypadku doszło bowiem na prostym odcinku drogi, wstępnie wykluczono też zderzenie z innym pojazdem. Z tego względu mundurowi szukają świadków tego zdarzenia.

Przeprowadzona sekcja zwłok mężczyzny potwierdziła, że przyczyną jego śmieci był uraz czaszkowo-mózgowy. Śledztwo jest w toku.

Dziś w południe na cmentarzu w Niemstowie odbył się pogrzeb 29-latka.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
bch
bch
11 miesięcy 1 godzina temu
Każda śmierć to przykra sprawa, szczególnie dla rodziny. Tak sobie myślę, często czyta się że jakis pojazd nagle zjeżdza na przeciwległy pas i uderza. No i często ktoś ginie, czasami wiele osób. Moja teoria takich nieszczęść jest jedna. powodem takich tragedii jest nieuwaga kierującego, najczęściej telefon komórkowy podczas jazdy w ręku. Samochód nie jest tak skonstruowany by podczas jazdy np z prędkością 80km/godz, nie mówiąc o większych prędkościach, trzymał się swojego toru jazdy. Nie ma cudów, kierując jedną ręką sam się prosisz o śmierć. Żeby tylko ginął winny, to było by sprawiedliwe. Ale często giną bogu ducha winni. Może gdyby… Czytaj więcej »
Anonimowo
Anonimowo
11 miesięcy 4 godzin temu

znałem człowieka który stracił życie, i mi przykro że ludzie po prostu tak dezpodstawnie oceniają jak było a nie wiedzą. Przykro mi

MArcia
MArcia
11 miesięcy 5 godzin temu

DO Czopek : Niech Pan uważa życząc komuś źle. Często tak wypowiedziane słowa wracają do właściciela. Po za tym charakteryzuje się Pan wysokim brakiem kultury i niskim ilorazem inteligencji.

rit..imo
rit..imo
11 miesięcy 5 godzin temu

Dlaczego przechodzą komentarze gościa Czopek. Życzy innym śmierci na publicznym forum. Uważaj kolego bo karma wraca.

Joozu
Joozu
11 miesięcy 6 godzin temu

Pewnie bez pasów jechał jak wypadł z auta.Śmierć na własne życzenie.

Ktoś
Ktoś
11 miesięcy 7 godzin temu

Nie w południe tylko o 14

wpDiscuz