Pielesz: Od początku dyktowałyśmy rywalkom warunki

2

Do prawdziwego pogromu doszło w hali RCS, gdzie piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin podejmowały UKS PCM Kościerzyna. Liderki rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet nie pozostawiły rywalkom najmniejszych złudzeń, wygrywając bardzo pewnie 39:15!

To kolejny mecz, w którym zdobywamy komplet punktów. Od początku dyktowałyśmy rywalkom warunki i już w pierwszej połowie prowadziłyśmy zdecydowanie, dzięki bardzo dobrej obronie, po której wyprowadzałyśmy skuteczne kontry. W drugiej części spotkania zdarzył się nam lekki przestój w grze ofensywnej, co nie zmienia faktu,  ze wygrałyśmy bardzo pewnie i już koncertujemy się na kolejnym przeciwniku, z którym zagramy we wtorek – mówiła po meczu Klaudia Pielesz, rozgrywająca Metraco Zagłębia Lubin.

Do takich meczów, jak ten z Kościerzyną zawsze podchodzimy maksymalnie skoncentrowane. W tym spotkaniu miałyśmy okazję przećwiczyć atak pozycyjny w warunkach meczowych i jeszcze go poprawić przed kolejnymi starciami w lidze i pucharze. Cieszymy się, że zgarnęłyśmy kolejne trzy punkty – skomentowała Victoria Belmas, która została wybrana MVP spotkania.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość