Ośrodek Kultury zaprasza na warsztaty

Ośrodek Kultury Gminy Lubina zprasza do udziału w kolejnych świątecznych warsztatach artystycznych. Warsztaty są bezpłatne i wszystkie materiały zapewnia organizator.

Zainteresowanie warsztatami jest do tej pory duże. Podobne zajęcia odbyły się już w Pieszkowie, Raszówce, Księginicach i Kłopotowie. Uczestnikom proponowano różne techniki plastyczne. Były prace z odlewami gipsowymi, które potem ozdabiano oraz świąteczny grawer na szkle. Jak zawsze sprawdziły się zajęcia z wikliną papierową, z której jak się okazało można wyczarować dosłownie wszystko. Oczywiście tematem warsztatów są nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Uczestnicy warsztatów  uczyli się jak zrobić choinkę, gwiazdy i anioły.

Tym razem, Ośrodek Kultury Gminy Lubin proponuje warsztaty techniką decupage w dwóch kolejnych świetlicach naszej gminy. Jutro, we wtorek OKGL zaprasza do Raszowej Małej, a w czwartek do świetlicy wiejskiej w Miłoradzicach. W obu przypadkach zajęcia rozpoczynają się o godzinie 17.00.

Zainteresowani  proszeni są o zapisy, ze względu na  ograniczoną liczbę miejsc. Zapisy przyjmowane są pod nr telefonu: 76 845 5986 lub osobiście w OKGL, Księginice 14, pokój nr 113.

MK/SR/OKGL

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz