Opowieść o dziewczynce i lwie już w kinie

5

Kino Helios zaprasza na wzruszającą i tętniącą opowieść przygodową o niesamowitej przyjaźni – małej dziewczynki i białego lwa. „Mia i biały lew” to historia kręcona w samym sercu Afryki.

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi.

Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić. Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem opuszcza rodzinną farmę i wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak oto zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.

W polskiej wersji językowej Widzowie usłyszą Martynę Wojciechowską. Do zobaczenia na rodzinnych seansach w kinach Helios w całej Polsce, bilety są już dostępne w sprzedaży.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość