Nowy film Machulskiego

Najnowszy film Juliusza Machulskiego „Volta” oraz komedię w „Starym, dobrym stylu” i animowany „Gru, Dru i Minionki” – te trzy produkcje będzie można obejrzeć przez najbliższy tydzień w lubińskim kinie Muza.

Fot. Dorota Awiorko

Film „W starym, dobrym stylu” wyświetlany będzie do 13 lipca. Pozostałe dwie produkcje będzie można oglądać nieco dłużej, bo do 20 lipca.

Szczegółowy repertuar kina Muza oraz cennik biletów można znaleźć na www.ckmuza.eu.

O filmach:

„Volta”

Przekręt w rozmiarze KINGSAJZ prosto od mistrza polskich komedii, który nie waha się grać VABANK! „Volta” to nowa komedia Juliusza Machulskiego – i zarazem piąty film ze szczęśliwą dla reżysera literą „V”.

Na ekranie gwiazdorska obsada, jakiej jeszcze u niego nie było: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska i Katarzyna Herman, którym partnerować będą Andrzej Zieliński, Jacek Braciak, Michał Żurawski, Tomasz Kot, a także ulubieńcy reżysera – Cezary Pazura i Robert Więckiewicz.

Sensacyjne zwroty akcji, doskonała intryga, oryginalne postaci oraz dialogi, które staną się kultowe – czyli Machulski w najlepszej formie.

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

 

„W starym, dobrym stylu”

Trzej najlepsi kumple – Willie, Joe i Al decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, kiedy ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i nie stać się ciężarem dla najbliższych, zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i postanawiają napaść na ten sam bank, który pozbawił ich pieniędzy.

 

„Gru, Dru i Minionki”

Twórcy „Jak ukraść księżyc” oraz największych animowanych przebojów 2013 i 2015 roku: „Minionki rozrabiają” i „Minionki” przedstawiają kolejne fantastyczne przygody Gru i Lucy, ich uroczych córek: Margo, Edith i Agnes oraz oczywiście Minionków. Zły bohater Balthazar Bratt – dziecięca gwiazda z lat 80. – wymyśla plan zdominowania świata. Będzie dużo przygód i śmiechu!

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz