Nabory do SMS SP – 20 i 21 czerwca

Szkoła Mistrzostwa Sportowego – Szkoła Podstawowa ogłasza nabory do klasy piątej o profilu piłka ręczna oraz nabory uzupełniające do klas 6-7. Nabory odbędą się w dniach 20 i 21 czerwca o godzinie 17:00 w hali przy ulicy K.E.N. w Lubinie.

W razie pytań prosimy o kontakt:

– Dariusz Bobrek tel. 693 552 672

– Jolanta Koszut tel. 667 329 222

– Izabela Kałużny-Khoubbazi 600 003 925

SMS Zagłębie Lubin jest szkołą niepubliczną o uprawnieniach publicznej. Organem prowadzącym szkołę jest MKS Zagłębie Lubin – klub sportowy o wieloletnich tradycjach w piłce ręcznej. Zagłębie Lubin posiada dwa zespoły PGNiG Superligi w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn.

SMS Zagłębie Lubin szkoli piłkarki i piłkarzy ręcznych pod czujnym okiem trenerów PGNiG Superligi Bożeny Karkut i Bartłomieja Jaszki. Zajęcia edukacyjne prowadzone są przez przyjazną kadrę z wieloletnim doświadczeniem w pracy ze sportowcami.

Szkoła korzysta z bazy lokalowej Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie oraz obiektów sportowych Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie (hala, szkoła, internat). SMS stwarza bardzo dobre warunki do nauki, wychowania oraz realizacji celów kształcenia sportowego na poziomie mistrzowskim.

SMS Zagłębie Lubin bierze udział w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Dzieci i Młodzików. W czasie ferii letnich i zimowych uczniowie wyjeżdżają na obozy szkoleniowe oraz międzynarodowe turnieje piłki ręcznej.

Placówka ogłasza nabór na nowy rok szkolny dzieci i młodzież uzdolnioną sportowo w dyscyplinach: piłka ręczna, piłka nożna, lekkoatletyka, łyżwiarstwo szybkie w klasach 6 i 7 szkoły podstawowej oraz I i II liceum ogólnokształcącego . Szkoła mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 7 przy ulicy Sybiraków 11 w Lubinie, a korzysta z bazy sportowej Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z trenerami:

PIŁKA NOŻNA – zasady i terminy naborów określone przez Akademię Piłkarską KGHM Zagłębie Lubin (kontakt: Jacek Jurkiewicz tel. 609 502 344)

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT– zasady i terminy naborów określone przez MKS Zagłębie Lubin (kontakt: Elżbieta Szczepaniak tel. 501 718 617)

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW – zasady i terminy naborów określone przez MKS Zagłębie Lubin (kontakt: Sebastian Gałach tel. 509 861 935)

SIATKÓWKA – (Kontakt: Daniel Dłużniakiewicz 661-763-243, Kamil Jaz 881-623-974)

SPORTY INDYWIDUALNE– zasady i terminy określone przez właściwe kluby sportowe (lekkoatletyka kontakt: Mariusz Knull tel. 660 462 809, łyżwiarstwo szybkie kontakt: Piotr Wawnikiewicz 605 435 400).

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

9 komentarzy do "Nabory do SMS SP – 20 i 21 czerwca"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Mariusz
Gość
Mariusz
1 miesiąc 29 dni temu

szkoła publiczna zostaje zmieniona na niepubliczną czytaj prywatną. udzialowcami klubiku piłki ręcznej są m.in. Pan Kulesza i Sekretarz Miasta. kasa popłynie więc do prywatnych rąk. grunt że kasa będzie się zgadzać i będzie za co sfinansować wybory. wystarczy potem sprawdzić listę darczyńców na właściwy komitet wyborczy.

Rysiu
Gość
Rysiu
1 miesiąc 29 dni temu

RRączka RRączkę myje i wszystko się zgadza 🙂

Jaro
Gość
Jaro
2 miesięcy 1 dzień temu
a ZSS co tam…jeszcze 2-3 lata temu najlepsza szkoła podstawowa i gimnazjalna pod względem sportowym na Dolnym Śląsku, jeszcze 4-5 lat temu wysoki poziom nauczania, jeszcze 5-6 lat temu kuźnia olimpijczyków, mistrzów Polski, reprezentantów miasta, województwa, Polski na zawodach w 5 dyscyplinach a teraz?? poziom nauczania poniżej gleby, poziom sportowy poniżej gleby. Idealnie przygotowane aby powstał „On – cały na biało” SMS. Idealna placówka (budynek ZSS), precyzyjnie dobrana kadra trenerska (trenerzy z ZSS), kadra pedagogiczna (nauczyciele ZSS). Jedyna mało znacząca różnica – organ prowadzący Zagłębie Lubin Piłka Ręczna – lider oświatowo – sportowy:)) co dotknie to tryska złotem. Klub dostanie… Czytaj więcej »
Jaro
Gość
Jaro
2 miesięcy 1 dzień temu

Pewnie, że dobrze po co nam pseudo sportowcy wysysający kasę z miasta. Lepiej dać emerytom ciężko spracowanym budowniczym naszego miasta. Mają darmowe zajęcia komputerowe, języki obce, sportowe, rehabilitacyjne. Dzieci mają swoich rodziców więc mogą im za takie zajęcia zapłacić prywatnie.

Fan(ka)
Gość
Fan(ka)
2 miesięcy 1 dzień temu

Do Piotra
To dobrze czy żle, że likwidują ZSS, a na jego miejscu tworzą SMS?

Fan(ka)
Gość
Fan(ka)
2 miesięcy 2 dni temu

Wygląda na to, że ZSS wkrótce przejdzie do historii.

Jaro
Gość
Jaro
2 miesięcy 1 dzień temu

ZSS przeszła do historii już 3 lata temu jak się odbył ostatni nabór do klas sportowych. Ale o tym ciszaaaa bo wybory idą a co złego to nie MY (Lubin 2006)

piotr
Gość
piotr
2 miesięcy 1 dzień temu

Zgadzam się 100 %

Michał
Gość
Michał
2 miesięcy 2 dni temu

A kiedy nabory do ZSS?

wpDiscuz