Nabory do SMS SP – 20 i 21 czerwca

Szkoła Mistrzostwa Sportowego – Szkoła Podstawowa ogłasza nabory do klasy piątej o profilu piłka ręczna oraz nabory uzupełniające do klas 6-7. Nabory odbędą się w dniach 20 i 21 czerwca o godzinie 17:00 w hali przy ulicy K.E.N. w Lubinie.

W razie pytań prosimy o kontakt:

– Dariusz Bobrek tel. 693 552 672

– Jolanta Koszut tel. 667 329 222

– Izabela Kałużny-Khoubbazi 600 003 925

SMS Zagłębie Lubin jest szkołą niepubliczną o uprawnieniach publicznej. Organem prowadzącym szkołę jest MKS Zagłębie Lubin – klub sportowy o wieloletnich tradycjach w piłce ręcznej. Zagłębie Lubin posiada dwa zespoły PGNiG Superligi w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn.

SMS Zagłębie Lubin szkoli piłkarki i piłkarzy ręcznych pod czujnym okiem trenerów PGNiG Superligi Bożeny Karkut i Bartłomieja Jaszki. Zajęcia edukacyjne prowadzone są przez przyjazną kadrę z wieloletnim doświadczeniem w pracy ze sportowcami.

Szkoła korzysta z bazy lokalowej Zespołu Szkół Sportowych w Lubinie oraz obiektów sportowych Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie (hala, szkoła, internat). SMS stwarza bardzo dobre warunki do nauki, wychowania oraz realizacji celów kształcenia sportowego na poziomie mistrzowskim.

SMS Zagłębie Lubin bierze udział w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Dzieci i Młodzików. W czasie ferii letnich i zimowych uczniowie wyjeżdżają na obozy szkoleniowe oraz międzynarodowe turnieje piłki ręcznej.

Placówka ogłasza nabór na nowy rok szkolny dzieci i młodzież uzdolnioną sportowo w dyscyplinach: piłka ręczna, piłka nożna, lekkoatletyka, łyżwiarstwo szybkie w klasach 6 i 7 szkoły podstawowej oraz I i II liceum ogólnokształcącego . Szkoła mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 7 przy ulicy Sybiraków 11 w Lubinie, a korzysta z bazy sportowej Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z trenerami:

PIŁKA NOŻNA – zasady i terminy naborów określone przez Akademię Piłkarską KGHM Zagłębie Lubin (kontakt: Jacek Jurkiewicz tel. 609 502 344)

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT– zasady i terminy naborów określone przez MKS Zagłębie Lubin (kontakt: Elżbieta Szczepaniak tel. 501 718 617)

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW – zasady i terminy naborów określone przez MKS Zagłębie Lubin (kontakt: Sebastian Gałach tel. 509 861 935)

SIATKÓWKA – (Kontakt: Daniel Dłużniakiewicz 661-763-243, Kamil Jaz 881-623-974)

SPORTY INDYWIDUALNE– zasady i terminy określone przez właściwe kluby sportowe (lekkoatletyka kontakt: Mariusz Knull tel. 660 462 809, łyżwiarstwo szybkie kontakt: Piotr Wawnikiewicz 605 435 400).

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Mariusz
Mariusz
6 miesięcy 30 dni temu

szkoła publiczna zostaje zmieniona na niepubliczną czytaj prywatną. udzialowcami klubiku piłki ręcznej są m.in. Pan Kulesza i Sekretarz Miasta. kasa popłynie więc do prywatnych rąk. grunt że kasa będzie się zgadzać i będzie za co sfinansować wybory. wystarczy potem sprawdzić listę darczyńców na właściwy komitet wyborczy.

Rysiu
Rysiu
6 miesięcy 30 dni temu

RRączka RRączkę myje i wszystko się zgadza 🙂

Jaro
Jaro
7 miesięcy 2 dni temu
a ZSS co tam…jeszcze 2-3 lata temu najlepsza szkoła podstawowa i gimnazjalna pod względem sportowym na Dolnym Śląsku, jeszcze 4-5 lat temu wysoki poziom nauczania, jeszcze 5-6 lat temu kuźnia olimpijczyków, mistrzów Polski, reprezentantów miasta, województwa, Polski na zawodach w 5 dyscyplinach a teraz?? poziom nauczania poniżej gleby, poziom sportowy poniżej gleby. Idealnie przygotowane aby powstał „On – cały na biało” SMS. Idealna placówka (budynek ZSS), precyzyjnie dobrana kadra trenerska (trenerzy z ZSS), kadra pedagogiczna (nauczyciele ZSS). Jedyna mało znacząca różnica – organ prowadzący Zagłębie Lubin Piłka Ręczna – lider oświatowo – sportowy:)) co dotknie to tryska złotem. Klub dostanie… Czytaj więcej »
Jaro
Jaro
7 miesięcy 2 dni temu

Pewnie, że dobrze po co nam pseudo sportowcy wysysający kasę z miasta. Lepiej dać emerytom ciężko spracowanym budowniczym naszego miasta. Mają darmowe zajęcia komputerowe, języki obce, sportowe, rehabilitacyjne. Dzieci mają swoich rodziców więc mogą im za takie zajęcia zapłacić prywatnie.

Fan(ka)
Fan(ka)
7 miesięcy 2 dni temu

Do Piotra
To dobrze czy żle, że likwidują ZSS, a na jego miejscu tworzą SMS?

Fan(ka)
Fan(ka)
7 miesięcy 3 dni temu

Wygląda na to, że ZSS wkrótce przejdzie do historii.

Jaro
Jaro
7 miesięcy 2 dni temu

ZSS przeszła do historii już 3 lata temu jak się odbył ostatni nabór do klas sportowych. Ale o tym ciszaaaa bo wybory idą a co złego to nie MY (Lubin 2006)

piotr
piotr
7 miesięcy 2 dni temu

Zgadzam się 100 %

Michał
Michał
7 miesięcy 3 dni temu

A kiedy nabory do ZSS?

wpDiscuz