Bezpłatne warsztaty dla kobiet

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna im. św. Joanny Beretty Molli w Lubinie zaprasza na spotkanie wszystkie panie, które chcą poznać i zrozumieć funkcjonowanie oraz piękno swojego organizmu. Zajęcia poprowadzi dyrektor poradni – Agata Szymkowiak.

Fot. Pixabay

„Stworzona tak cudownie” to ostatnie listopadowe warsztaty, które proponuje poradnia.

Odbędą się one w dwóch częściach: 24 listopada oraz 15 grudnia (soboty), i dedykowane są wszystkim kobietom, które chcą poznać i zrozumieć funkcjonowanie i piękno swojego organizmu, które chcą nauczyć się rozpoznawać swój czas płodny i niepłodny.

Zajęcia poprowadzi Agata Szymkowiak, dyrektor poradni, od 10 lat nauczycielka naturalnego rozpoznawania płodności metodą prof. Josefa Roetzera, a prywatnie żona i mama.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy. Chętni mogą się zgłosić dzwoniąc pod numer tel. 697 672 275 (pon. – pt., w godz. 9.00-17.00).

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna im. św. Joanny Beretty Molli w Lubinie mieści się przy ul. Orlej 32, 59-300 Lubin. Strona internetowa TUTAJ.

Ciekawą propozycje na listopad przedstawia również Specjalistyczna Poradnia Rodzinna im. św. Jana Pawła II w Legnicy – są to warsztaty z psychodietetykiem na temat „Mamo, tato, chcę coś słodkiego! – o tym, jak ograniczyć ilość słodyczy w diecie dziecka”.

Szczegóły można odnaleźć na stronie. Lubińska poradnia również planuje te same zajęcia, jednak termin jest obecnie w trakcie ustalania.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz