Z młotkiem po piwo

Dwaj pijani mieszkańcy powiatu lubińskiego ukradli po zgrzewce piwa, grożąc ekspedientce… młotkiem. Złodzieje nie odeszli jednak daleko ze swoim łupem. Kilkaset metrów od stacji, którą okradli, zatrzymała ich policja.

32- i 33-latek wczoraj przed godziną 21 wybrali się na zakupy, po piwo. Z półki na jednej ze stacji benzynowych w Lubinie zabrali po zgrzewce piwa i jak gdyby nigdy nic wyszli, nie płacąc.

– Za nimi ruszyła pracująca tam kobieta i zażądała zwrotu skradzionego towaru. Wtedy jeden z nich wyjął młotek i zamachnął się w jej kierunku. Po czym powiedział, aby wracała do swojej pracy, bo jak nie to zrobi jej krzywdę – relacjonuje aspirant sztabowy Jan Pociecha, oficer prasowy lubińskiej policji.

Kobieta bojąc się o swoje życie wróciła na stację i wezwała policję, podając rysopis sprawców. Funkcjonariusze kilkaset metrów od stacji zauważyli poszukiwanych mężczyzn. Obaj zostali zatrzymani i trafili do aresztu. Okazało się, że w chwili dokonania kradzieży byli pijani.

– Teraz 32- i 33-letni mieszkańcy powiatu lubińskiego za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Może im grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności – dodaje aspirant sztabowy Pociecha.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Z młotkiem po piwo"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Ja
Gość
Ja
1 rok 29 dni temu

Zabic za piwo niektorzy zapytali by co sie dzieje ale to stare konie bez mozgu z ktorych juz nic nie bedzie

Policjant
Gość
Policjant
1 rok 29 dni temu

Idioci takich trzeba utylizowac

Bartek
Gość
Bartek
1 rok 29 dni temu

Nie cenzuralnych slow hahaha chyba Cenzuralnych

gerwazy
Gość
gerwazy
1 rok 29 dni temu

Zysków nie płacili i zabrakło na bronka?

Cygan z biedronki
Gość
Cygan z biedronki
1 rok 28 dni temu

Płacili ale słabe

Złośnik
Gość
Złośnik
1 rok 29 dni temu

Nowy rodzaj Polskiej waluty- młotek!

wpDiscuz