Wojciech Waglewski wystąpi w Muzie

Już 21 stycznia w lubińskiej Muzie wystąpi zespół Voo Voo. To będzie niezapomniany koncert.

Fot. materiały organizatora

Niedawno obchodzili 30-lecie działalności, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. Jak żartuje Wojciech Waglewski: – Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić…. To założenie w przypadku wydanego w 2014 roku albumu „Dobry wieczór”, spowodowało skutek odwrotny – album uzyskał status Złotej Płyty, a piosenka „Gdybym” z udziałem azerskiego pieśniarza Alima Qasimova, przez kilka tygodni zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radiowej Trójki.

Tym razem kluczem do nowej płyty jest czas i jego nieustanny upływ. Na nowym albumie Voo Voo znalazło się zaledwie siedem, za to długich utworów, a każdy z nich jest zatytułowany jak dni tygodnia.

– Każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, bo będziemy zaczynać w poniedziałek od „Poniedziałku”, we wtorki od „Wtorku” itd. Lubię takie wyzwania, choć nie wiem, co z tego wyniknie – dodaje Waglewski.

Wojciech Waglewski jest kompozytorem i autorem wszystkich utworów z nowej płyty zespołu, który współtworzą: perkusista Michał Bryndal, basista Karim Martusewicz oraz saksofonista i wokalista Mateusz Pospieszalski.

Zespół Voo Voo wystąpi w lubińskiej Muzie 21 stycznia o godzinie 19. Bilety kosztują 55 zł, w dniu koncert zapłacimy za nie 65 zł.

Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na www.ckmuza.eu.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz