Warsztaty z elektronizacji akt pracowniczych

2

Ruszyły zapisy na bezpłatne szkolenie dotyczące elektronizacji akt pracowniczych. Nowe zasady rozliczania z ZUS, skrócenie czasu przechowywania akt to zmiany, o których będzie można się wszystkie dowiedzieć na warsztatach organizowanych przez legnicki ZUS.

– Spotkania w czasie szkoleń z naszymi konsultantami klienci lubią najbardziej i dlatego sale szkoleniowe zawsze są zapełnione po brzegi – mówi Iwona Kowalska-Matis Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS na Dolnym Śląsku. – Każde szkolenie to, bowiem okazja do interakcji, wyjaśnienia wątpliwości i wymiany dobrych praktyk a nowy projekt dotyczący elektronizacji akt sprawia, że klienci mają wiele pytań – dodaje.

W ramach kampanii informacyjnej o projekcie e-AKTA, legnicki Oddział ZUS nawiązał współpracę z Państwową Inspekcją Pracy. Dzięki wspólnym działaniom, już w styczniu zorganizowane zostały cztery szkolenia, w których wzięło udział blisko dwieście osób.

Chętnych do udziału w takich merytorycznych spotkaniach jest jednak znacznie więcej. Dlatego w lutym, również wspólnie z PIP, zapraszamy na kolejne trzy szkolenia 5, 6 i 19 lutego. I tym razem tematyka obejmować będzie następujące zagadnienia:
– Projekt e-akta,
– Zmiany w programie Płatnik,
– Zmiany w Kodeksie Pracy.

Moduł na temat Kodeksu Pracy ponownie poprowadzi Pan Jan Buczkowski, Kierownik Oddziału Państwowej Inspekcji Pracy w Legnicy.

Na szkolenia trzeba się zapisać pod numerem telefonu 76 876 40 99. Terminy: 5, 6 i 19 luty 2019 r. o godz. 10. Miejsce szkolenia Oddział ZUS w Legnicy ul. Grabskiego 26 sala nr 200.

Źródło: materiały prasowe ZUS

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość