VI charytatywny Koncert Kolęd

9

Już 13 stycznia w Ścinawie – dzień dobroczynności. W niedzielę zaplanowano kwestę w ramach ogólnopolskiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod hasłem: „Pomaganie jest dziecinnie proste”. Na ulicach kwestować będą wolontariusze, a równocześnie – w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ścinawie, zorganizowany zostanie koncert kolęd „Ścinawski Anioł Dobroczynności”. Podczas niego – zbiórka pieniędzy na panią Elżbietę Dolatę.

Koncert kolęd w kościele połączony będzie ze zbiórką pieniędzy na leczenie mieszkanki gminy Ścinawa. Pani Elżbieta Dolata jest chora na stwardnienie rozsiane oraz neuroboleriozę. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:30.

W trakcie VI charytatywnego Koncertu Kolęd koncertu usłyszymy najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu lokalnych grup i stowarzyszeń. Gwiazdą imprezy będzie sopranistka Liliana Iżyk. Ważnym wydarzeniem współtowarzyszącym będzie wręczenie nagrody „Ścinawski Anioł Dobroczynności”.

Po koncercie, impreza przeniesie się do miejscowego gimnazjum, gdzie jak co roku, mieścił się będzie sztab WOŚP-u. Dla wszystkich gości – gorąca herbata, a także główny blok charytatywnych licytacji, który organizatorzy przewidzieli na godzinę 17.30. Po licytacjach i występach ścinawskiej młodzieży rozpocznie się koncert zespołu Marcus Arent.

Pamiętajmy, że każda, najmniejsza nawet kwota, pozwoli wspomóc leczenie i rehabilitację pani Eli, a każda złotówka w puszce WOŚP-u, to cegiełka na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 13 stycznia 2019, niezależnie od pogody, zarezerwujmy czas na czynienie dobra.

Wszystkie informacje na plakacie.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość