Filmowy poranek z Florką

Najmłodsi kinomanii po raz kolejny spotkają się w niedzielny poranek z Florką. Dla naszych Czytelników mieliśmy pojedyncze bilety na Filmowy Poranek w kinie Helios.

Filmowe Poranki w kinie Helios to już tradycja. Tym razem, 12 listopada o godzinie 10.30 pokazanych zostanie pięć odcinków filmu animowanego „Pamiętniki Florki”: „Galaretka”, „Moje”, „Dzień Taty”, „Tęcza” i „Okulary”.

Animacja pokazuje świat z perspektywy kilkuletniej Florentyny, która jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i dochodzi do własnych wniosków – nie zawsze słusznych, ale za każdym razem odkrywczych.

Projekcję bajek jak zwykle poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Właśnie z myślą o małych kinomanach dźwięk filmu jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali pozostawione są przyciemnione światła (panuje półmrok).

Kolejny Filmowy Poranek w lubińskim Heliosie odbędzie się 26 listopada. Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy cztery pojedyncze bilety na Filmowy Poranek 12 listopada. Miały je otrzymać cztery osoby, które jako pierwsze dodzwonią się do naszej redakcji dzisiaj (8 listopada) o godzinie 13.00.

Bilet wygrała Weronika Zielińska. Gratulujemy!

Ponieważ nie było zainteresowania konkursem, pozostałe bilety wracają do Heliosa.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz