Kto się boi Wirginii Wolf?

Tym razem w cyklu Helios na Scenie będzie można obejrzeć spektakl „Kto się boi Wirginii Wolf?”. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na pokaz 6 listopada.

Dwa razy w miesiącu, w poniedziałkowe popołudnia na widzów lubińskiego kina Helios czekają wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie, zarejestrowane w systemie HD z udziałem publiczności w najbardziej cenionych teatrach Europy: Royal National Theatre w Londynie oraz Comédie-Française.

6 listopada o godzinie 18.30 pokazany zostanie spektakl „Kto się boi Wirginii Wolf?”.

Campus uniwersytecki, noc po otwierającym rok akademicki przyjęciu u rektora. Historyk George i jego żona Martha goszczą u siebie w domu – na drinku po oficjalnym przyjęciu – nowego wykładowcę biologii Nicka z żoną. Nocne rozmowy, zmęczenie, a także wypijany alkohol sprawiają, że pomiędzy całą czwórką rozpoczyna się tajemnicza, a jednocześnie pełna ciętego dowcipu gra. Gra, w której ujawniają się skrywane ambicje, konflikty pokoleniowe, drapieżny erotyzm, pretensje i rodzinne sekrety dotychczas zatruwające po cichu oba związki. To sztuka o zawiedzionych życiowych nadziejach, niemożności porozumienia i nieumiejętności rozmawiania o swoich problemach.

W kolejne poniedziałkowe popołudnia w cyklu teatr w kinie pokazane zostaną: „Yerma” (20 listopada), „Opętanie” (11 grudnia) i „Cyrano de Bergerac” (25 grudnia).

Szczegóły na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze zaproszenia na pokaz „Kto się boi Wirginii Wolf?” na 6 listopada. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwonią się do naszej redakcji dziś (2 listopada) o godzinie 14.00.

Bilety wygrały: Patrycja Mendelska i Anna Bartyzel. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz