Halloweenowy seans

Z okazji Halloween w lubińskim kinie Helios odbędzie się specjalny seans „Potwornej rodzinki”. Pokazowi filmu będą towarzyszyć różne atrakcje dla najmłodszych widzów. Dla naszych Czytelników mieliśmy pięć podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.

„Potworną rodzinkę” będzie można obejrzeć 29 października o godzinie 15.30. Przed seansem odbędą się konkursy, w których będzie można wygrać różne nagrody. Ponadto zaplanowano zabawę z animatorem.

„Potworna rodzinka” to opowieść o rodzinie Wishbone’ów. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Wishbone’ów na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością.

Szczegóły na temat pokazu można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy pięć podwójnych biletów na niedzielny seans. Otrzymało je pięć osób, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (27 października) o godzinie 14.00.

Bilety wygrali: Łukasz Werbny, Anna Jasińska-Marek, Edyta Świtała, Paulina Poczynek i Anna Gaweł. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz