Poranek filmowy dla najmłodszych

W weekendowe przedpołudnia najmłodsi kinomanii będą się teraz spotykać z lokomotywą Tomkiem i jego przyjaciółmi. Od najbliższej niedzieli, 13 maja, to on będzie głównym bohaterem Filmowych Poranków w lubińskim Heliosie. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie.

Seans filmowy rozpocznie się o godzinie 10.30. Wyświetlony zostanie film „Tomek i Przyjaciele: Wielki Wyścig”. Tomek marzy o tym, aby wziąć udział w Wielkim Wyścigu i zmierzyć się najlepszymi. Duże lokomotywy śmieją się z niego i uważają, że jest zbyt wolny, za mały i niewystarczająco silny. Tomek postanawia udowodnić im, że się mylą. Niestrudzenie poprawia swój wygląd i parametry, ale uświadamia sobie, że same zmiany zewnętrzne nie są wystarczające. Prawdziwa siła płynie bowiem z wyjątkowego charakteru i to ona może dać szansę Tomkowi na przystąpienie do Wielkiego Wyścigu.

Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

Projekcję bajek jak zwykle poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Właśnie z myślą o małych kinomanach dźwięk filmu jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali pozostawione są przyciemnione światła (panuje półmrok).

Kolejny Filmowy Poranek w lubińskim Heliosie odbędzie się 27 maja o godzinie 10.30. Szczegóły można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na najbliższy poranek, 13 maja. Miały je otrzymać dwie osoby, które jako pierwsze dodzwonią się do naszej redakcji w piątek (11 maja) o godzinie 12.00.

Zadzwoniła tylko jedna osoba i to ona wygrywa bilet: Marta Skorupa. Gratulujemy!

Drugi bilet wraca do Heliosa.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz