Intensywne wakacje Tygrysów

Przez całe wakacje lubiński klub ju jitsu odwiedzają mistrzowie z innych szkół walki m.in. sensei Arkadiusz Krajewski 3 dan i Paweł Miedziński 1 dan. Wspólny trening daje kolejne doświadczenie, które w ciągu roku przyda się w zawodach różnej rangi.

Wspomniani mistrzowie pochodzą ze Wschowy. Dodatkowo w Lubinie we wspólnych treningach uczestniczy z Poznania, Oskar Urbaniak 1dan. – Dzięki temu trenujący mogą poznać nowe techniki ju jitsu, ale też i inny sposób nauczania podstaw samoobrony. Z lubińskim klubem współpracę nawiązał klub ze Ścinawy GoK1, gdzie instruktorem jest Marcin Lewko, a adepci trenują głównie elementy stójki i karate, aby poznać nowe techniki zawitali do Tygrysów na trening ju jitsu – mówi Paweł Szewera, sensei klubu Tygrysy Lubin.

W każdej chwili można dołączyć do treningów w dojo klubu sztuk walki Tygrys Lubin przy ul. Jastrzębiej 6. Od 7 sierpnia po krótkiej przerwie związanej z wyjazdem na obóz letni judo, do treningów wracają dzieci, które do końca miesiąca będą trenować według letniego grafiku.

Fot. Klub Tygrys Lubin

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Bruce Blee
Bruce Blee
5 miesięcy 9 dni temu

Na tych zdjęciach jest instruktaż jak zwalczyć Lubińską obecną władzę.Bardzo ciekawe zdjęcia.Trochę zaduszek trochę z łokcia i trochę ze stópki !!! Jest moc !!!

Combo
Combo
5 miesięcy 9 dni temu

O zaś jakiś turniej Mortal Combat 🙂

wpDiscuz