II Spartakiada dla seniorów

Spartakiada dla seniorów – duża dawka ruchu, ale przede wszystkim zabawa, radość i zajęcia manualne. Wójt gminy Lubin zaprasza seniorów na spartakiadę. Po sukcesie ubiegłorocznej, pierwszej gminnej sportowej zabawy skierowanej do seniorów, 19 maja na boisku w Gorzycy, odbędzie się II Spartakiada dla Seniorów.

W planie przewidziano gry i zabawy sportowo – rekreacyjne, tańce, a także stretching. Będzie można nauczyć się jak odpowiednio wzmocnić mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę oraz poćwiczyć rozciąganie i oddech. Chętni do tych zajęć są proszeni o wzięcie ze sobą koca lub maty do ćwiczeń. Przewidziano również warsztaty pod hasłem „Od owieczki do niteczki”, podczas których będzie można nauczyć się filcowania wełny. Własnoręcznie przygotowaną małą formę z wełny będzie można zabrać na pamiątkę.

Wśród atrakcji będą także konkurencje sportowe dedykowane paniom, panom i parom.
Organizatorzy zapewniają, że z pewnością  każdy znajdzie coś dla siebie. Zgłoszenia do udziału w spartakiadzie proszę kierować do 17 maja, do Małgorzaty Polniak z referatu oświaty, kultury, kultury fizycznej i zdrowia Urzędu gminy w Lubinie, pod nr telefonu: 76/84-03-179.

Więcej informacji na temat spartakiady udziela Jerzy Tadla – gminny instruktor sportu pod nr telefonu: 502-837-822 oraz Jan Olejnik – sołtys Gorzycy i radny gminy Lubin pod numerem: 889-363-140.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 14.30, na boisku w Gorzycy, przy drodze na Bolanów.

Źródło: SR, MP/http://www.ug.lubin.pl

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz