Dobry akcent Streffy Fight Team w Poznaniu

215

Występ lubińskiej grupy Streffa Fight Team podczas Amatorskiej Ligi MMA, przyniósł jej cztery medale, w tym trzy złote. Zawody odbyły się pod nazwą Puchar Wielkopolski 2018.

Z Lubina do Poznania pojechało pięciu zawodników. Gracjan Miś, Michał Miłek i Mateusz Janur wywalczyli złote medale. Kacper Jurek stanął na najniższym stopniu podium w kategorii brazylijskiego ju jitsu. W rywalizacji wziął udział także Jakub Jachyra. – Debiutant walczył w pierwszym korku. Kuba przegrał, ale jestem z jego postawy zadowolony, a on sam zapewnia, że chce kontynuować przygodę – podkreśla Stanisław Tuszyński, Streffa Fight Team Lubin.

Na kolejne zawody Streffa pojedzie 22 kwietnia na Mistrzostwa Dolnego Śląska w Dzierżoniowie i 12 maja na mistrzostwa Europy, a miejscem zmagań ponownie będzie Poznań.

Michał Miłek waga 77 kg MMA (full contact)