Brązowe medalistki z Zespołu Szkół Nr 2

Uczennice Zespołu Szkół Nr 2 w Lubinie brązowymi medalistkami Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w Futsalu. Finał rozgrywek odbył się w sali gimnastycznej RCS przy ul. KEN.

W rozgrywkach udział wzięły cztery zespoły. Gospodynie z Zespołu Szkół Nr 2, Liceum Ogólnokształcące Junior Wrocław, Zespół Szkół Nr 4 z Wałbrzycha i ZSO Kamienna Góra. Opiekunem reprezentantek naszego miasta był Mariusz Gelczuk.

– Nie odstajemy od tych najlepszych drużyn. Mamy piłkarki ambitnie grające. Brakuje czasem tylko trochę szczęścia – mówi Jacek Kaźmierczak, nauczyciel Zespołu Szkół Nr 2.

Lubinianki pokonały Kamienną Górę 5:2, przegrały 1:6 z Wałbrzychem i uległy 0:1 ekipie z Wrocławia. Ostatecznie nasze piłkarki zajęły trzecią lokatę ze stosunkiem bramek 6:9 i 3 punktami w dorobku. Zwyciężczyniami turnieju zostały podopieczne Marcina Folca, czyli Zespół Szkół Nr 4 z Wałbrzycha. Prócz nagród drużynowych, organizatorzy turnieju nagrodzili najlepsze zawodniczki. Z Lubina wyróżniono Patrycję Walczyńską. W ekipie Zespołu Szkół Nr 2 znalazły się zawodniczki LUKS Ziemi Lubińskiej Czerniec, które po turnieju udały się na mecz sparingowy do Legnicy.

Fot. Mariusz Babicz / Zespół Szkół Nr 2 w Lubinie

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Fan
Fan
1 rok 9 miesięcy temu

tylko brąz :/ lipa

DLU81
DLU81
1 rok 9 miesięcy temu

Po prostu dziewczyny z pasją 🙂 Takie dziewczyny powinny mieć wsparcie.Wielki szacunek dla Was dziewczyny i Wielkie gratulacje !!! 🙂

wpDiscuz