Bilardowa Ekstraklasa: Lubin zmierzy się z Warszawą

Przed nami czwarta seria spotkań bilardowej ekstraklasy. Każdy pojedynek w tych rozgrywkach należy do trudnych i za każdym razem ciężko jest przewidzieć ruchy przeciwnika. Należy jednak podkreślić, iż DSB TianDe Lubin to niezwykle doświadczona ekipa, która ma zamiar zdominować najbliższego rywala, jakim jest zespół Konsalnetu Warszawa.

W dniach 22-24 czerwca w Galerii Echo w Kielcach, odbędzie się kolejna odsłona bilardowej ekstraklasy. Lubinianie i warszawiacy od początku sezonu prezentują wspaniałą dyspozycję nie przegrywając żadnego spotkania. Po trzech meczach Konsalnet zajmuje fotel lidera z dorobkiem 9 punktów, natomiast lubinianie z dwoma zwycięstwami plasują się na szóstej pozycji z 6 punktami.

W najbliższy piątek drużyna DSB TianDe Lubin kontynuuje walkę o tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Przez trzy dni Galeria Echo w Kielcach będzie gospodarzem drugiego tegorocznego zjazdu Bilardowej Ekstraklasy. W piątek i sobotę mecze wystartują o godzinie 9.30, w niedzielę rozgrywki rozpoczną się o 9.00.

Transmisja LIVE: Bilardowa Ekstraklasa

 

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz