Bezpłatne warsztaty dla rodziców

Wszystkiego o skutecznych metodach wychowawczych będzie można dowiedzieć się podczas bezpłatnych warsztatów przygotowanych przez Ośrodek Interwencji Kryzysowej funkcjonujący w ramach Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Zajęcia przeznaczone są dla rodziców. Pierwsze spotkanie odbędzie się już jutro, 16 listopada.

Fot. Pixabay

Udział w Warsztatach Umiejętności Wychowawczych umożliwi m.in: nabycie wiedzy i umiejętności w obszarze skutecznych metod wychowawczych, rozwijanie umiejętności wytaczania dziecku granic, zasad wzajemnej komunikacji w rodzinie oraz naukę rozwiązywania problemów wychowawczych.

Do udziału w zajęciach PCPR w szczególności zaprasza osoby, które: postanowieniem sądu są zobowiązane do rozwoju kompetencji wychowawczych lub posiadają ograniczoną władzę rodzicielską, albo posiadają ustanowiony nadzór kuratora nad sposobem wykonywania władzy rodzicielskiej.

Warsztaty trwać będą od listopada tego roku do stycznia 2019 roku. Zajęcia o charakterze wykładowo-warsztatowym odbywać się będą dwa razy w miesiącu i trwać będą zawsze dwie godziny.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 16 listopada na godzinę 13. Odbędzie się ono w Ośrodku Interwencji Kryzysowej przy ul. Składowej 3 w Lubinie.

Więcej informacji odnośnie warsztatów można zdobyć, dzwoniąc pod numer 76 847 96 91, pisząc maila na adres pcpr@powiat-lubin.pl, lub przychodząc do siedziby Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Ośrodek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz