„Alicja w Krainie Czarów” na otwarcie

Wciąż można kupić bilety na spektakl „Alicja w Krainie Czarów”, który zainauguruje tegoroczną Jesień Teatralną w lubińskim Centrum Kultury Muza.

Fot. materiały organizatora

W tym roku, wyjątkowo, Jesień Teatralna rozpocznie się przedstawieniem, które przeznaczone jest zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Niewiele jest takich spektakli na polskich scenach, które mogłyby obie te grupy wiekowe w równym stopniu zachwycić i poruszyć, ale w tym przypadku się udało. Wraz z Kieleckim Teatrem Tańca widzowie wyruszą w podróż do świata „Alicji w Krainie Czarów”.

Spektakl w tradycji hollywodzkiego filmu muzycznego i pełnej blasku rewii to widowiskowy pokaz tanecznych stylów i umiejętności w wykonaniu grupy niemalże 70 artystów w barwnych kostiumach i pięknej scenografii.

Show kieleckich artystów łączy tradycyjną wersję utworu literackiego ze współczesną kulturą i sztuką XXI wieku. Pojawią się niezwykle malownicze postaci towarzyszące Alicji, takie jak np.: kot o kilku obliczach, śmieszny królik, barwne kwiaty i motyle czy też stepujące stonogi.

Spektakl pokazany zostanie na dużej scenie Muzy 1 października o godzinie 18. Bilety kosztują 80 i 90 zł.

Szczegóły na temat przedstawienia oraz sprzedaży biletów można znaleźć na stronie www.ckmuza.eu.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz