Wakacyjny konkurs Heliosa

55

Kino przygotowało dla widzów konkurs, w którym do wygrania są: bon turystyczny o wartości 5 500 zł oraz atrakcyjne zestawy kinomana. Akcja trwać będzie do 31 sierpnia.

Na ekranach kina Helios pojawią się światowe hity między innymi: familijne „Kosmiczny mecz: Nowa era” oraz „Wyprawa do dżungli”, komedia „Free Guy”, film akcji „Legion samobójców: The Suicide Squad”, horror „Noc Oczyszczenia. Żegnaj Ameryko” oraz komediodramat „Czarna owca”.

Sieć zaprasza do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy kupić i zachować bilet na jeden z filmów wyświetlanych w kinach Helios, wypełnić zgłoszenie konkursowe dostępne na stronie www.helios.pl/wakacje oraz odpowiedzieć na pytanie: Mój ulubiony film na wakacje to… oraz uzasadnić w kreatywny sposób swój wybór.

Nagrodą główną jest voucher na wakacje o wartości 5 500 złotych do wykorzystania w biurze podróży Rainbow Tours, a także 15 zestawów kinomana, w skład każdego wchodzą: dwa zaproszenia na wybrane filmy oraz zestaw barowy dla dwojga.

Akcja trwać będzie do wtorku, 31 sierpnia. Szczegóły konkursu dostępne są pod adresem: www.helios.pl/wakacje.