Puenta rundy jesiennej ze zwycięstwem

120

Podopieczne Magdalen Strojec, grające w rozgrywkach IV ligi kobiet grupy dolnośląskiej, w ostatnim meczu rundy podejmowały ekipę Kolektywu Radwanice. Lubinianki spisały się na medal, notując wysokie zwycięstwo.

Już w 5.minucie meczy wynik otworzyły piłkarki FemGol Lubin. Do remisu po pięciu minutach doprowadziła Paulina Najorek z Radwanic, ale gospodynie szybko przystąpił do kontry i szukały swojej szansy na ponowne uzyskanie prowadzenia. Okazja nadarzyła się bardzo szybko, bo już w 12. minucie i mieliśmy 2:1. FemGol wiódł prym na boisku, wygrywając ostatecznie 5:1! Bramki dla gospodyń zdobyły Agata Gaweł, Monika Jakimiak x2, Estera Cybulska i Paulina Dul. Na koniec rundy, ekipa z Lubina zajęła 5 miejsce z dorobkiem 19 punktów.