Przeboje al’dęte – konkurs z wyjątkowymi nagrodami

1385

Zwycięzcy wezmą udział w profesjonalnych warsztatach z Elżbietą Zapendowską i orkiestrą oraz wystąpią w Opolu – Narodowa Orkiestra Dęta w Lubinie łączy siły z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu i zaprasza wokalistów do konkursu „Przeboje al’dęte”.

Jeśli kochasz śpiewać🎤 to ten projekt jest dla Ciebie❤️ Narodowa Orkiestra Dęta 🎷🎺 wspólnie z Muzeum Polskiej Piosenki w…

Opublikowany przez Narodowa Orkiestra Dęta w Lubinie Piątek, 16 kwietnia 2021

Konkurs przeznaczony jest dla osób od 9. roku życia. Górnej granicy wieku nie ma. Aby wziąć w nim udział, trzeba nagrać autorskie, wokalne wykonanie do jednego z 12 półplaybacków zaaranżowanych przez Mariusza Dziubka i Narodową Orkiestrę Dętą, dostępnych na www.przebojealdete.pl (można to zrobić samemu lub w duecie) i wysłać do 30 czerwca na adres aldete@muzeumpiosenki.pl.

– Moc instrumentów dętych, muzyka na żywo, kilkudziesięcioosobowa orkiestra to wszystko sprawia, że podkłady karaoke tętnią nową energią! – mówi Mariusz Dziubek, dyrektor Narodowej Orkiestry Dętej w Lubinie. – Dostrzegam mnóstwo utalentowanych wokalistów, którzy z pasją i radością śpiewają ulubione piosenki. Dzięki podkładom Al’dęte z towarzyszeniem orkiestry, wykonać mogą największe opolskie przeboje. Obcowanie ze sztuką żywą, instrumentem dętym, wejście w głąb świata dźwięków orkiestry to ogromna wartość. Zapraszam was do mojego świata! – zwraca się do wokalistów i potencjalnych uczestników konkursu.

Fot. Tomasz Folta

Komisja konkursowa oceni przesłane nagrania do 12 lipca i wybierze 10, których autorzy zostaną zaproszeni na warsztaty wokalne. Poprowadzi je Elżbieta Zapendowska oraz Narodowa Orkiestra Dęta pod dyrekcją Mariusza Dziubka w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. W trakcie zajęć uczestnicy wraz z prowadzącymi będą przygotowywać się do występu w Opolu.

Sam koncert, podczas którego wokalistom będzie towarzyszyć Narodowa Orkiestra Dęta, odbędzie się 5 września na rynku w Opolu podczas „Kawiarenki z gwiazdami” . Uczestników oceniać będzie profesjonalne jury, które zdecyduje, kto otrzyma grand prix oraz pozostałe nagrody.

Szczegóły na temat konkursu można znaleźć na stronach: www.przebojealdete.pl, www.facebook.com/nodlubin, www.facebook.com/muzeumpolskiejpiosenki.

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu.

Regulamin Przeboje Aldete