Impreza z dinozaurami na zakończenie lata

1136

Ta impreza powoli staje się lubińską tradycją – już po raz trzeci Centrum Działań Twórczych oraz Ogród Zoologiczny zapraszają na „Folkowe pożegnanie lata, Śpiewające Dinozaury”. W najbliższą niedzielę w zoo czekać będzie na wszystkich sporo atrakcji.

Połączenie folkloru i dinozaurów wydaje się dosyć niezwykłe, ale okazało się, że sprawdza się doskonale. 24 września lubinianie już po raz trzeci będą bawić się podczas „Śpiewających Dinozaurów”. Będzie to ostatnia impreza plenerowa w tym sezonie w ogrodzie zoologicznym. Na scenie zaprezentują się zarówno najmłodsi, jak i dojrzali wiekiem wykonawcy.

„Weź rodzinę, bliskich i przyjdź w niedzielę do Parku Wrocławskiego w Lubinie – to najlepszy sposób na pożegnanie lata!” – zachęcają organizatorzy. Impreza jest bowiem przeznaczona dla całych rodzin.

Początek zabawy o godz. 14, zakończenie o 18. Zobaczymy i usłyszymy: uczestników pracowni teatralnej CDT, Gminny Zespół Pieśni i Tańca Jutrzenka, Zespół Siedlecka Nuta, Kwisowanianie z Giebułtowa, Zespół Wokalny Agat, Zespół Wokalny Osieczanki, Zespół Baryczanie z Machnic, Zespół Sasanka z Kliszowa, Łemkowski Zespół Folklorystyczny Roztoka, Hosadyna od Lubina oraz Zespół Folklorystyczny Lubin.

A tak podczas tej imprezy bawiono się w ubiegłym roku:

Pożegnanie lata z dinozaurami


POWIĄZANE ARTYKUŁY