Zmotywowani, aby pokonać Legię

Przygotowania takie same i bojowe nastawienie jak przed każdym meczem w rundzie zasadniczej. Ruszają rozgrywki finałowe Lotto Ekstraklasy. Miedziowi w pierwszym meczu zagrają w Warszawie z tamtejszą Legią.

Jesienią miedziowi przegrali w Warszawie 2:1. Jedyną bramkę z rzutu karnego zdobył wtedy dla Zagłębia Filip Starzyński. Wiosną ekipa Mariusza Lewandowskiego rozpoczęła rok od starcia z wojskowymi. Na Stadionie Zagłębia po niezwykle zaciętej konfrontacji, miedziowi ulegli ekipie Romeo Jozaka 2:3. W ekstraklasie wszystko jednak jest możliwe i mecz meczowi nie równy. Przed nami Grupa Finałowa i spotkanie Zagłębia z Legią, które zostanie rozegrane dziś tj. 14 kwietnia o godzinie 20.30 na stadionie Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3.

– Jedziemy na Legię pełni nadziei i po trzy punkty. My już niejednokrotnie pokazaliśmy, że jedziemy do Warszawy coś ugrać. To nie ten sam zespół co kiedyś. My możemy być tym kolejnym zespołem, który na Łazienkowskiej zagra – podkreśla podczas wywiadu dla klubowej telewizji Filip Jagiełło, wychowanek miedziowej ekipy.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Zmotywowani, aby pokonać Legię"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Horacy
Gość
Horacy
12 dni 11 godzin temu

Trza mnie odszczekac hal hal

Maria
Gość
Maria
12 dni 13 godzin temu

Rozwiązać

Horacyś
Gość
Horacyś
12 dni 23 godzin temu

Tra ta ta ta! aby wygrać trzeba grać a nie udawać ze się gra! wyjdą na stadion i już pelne pory strachu!

Llala
Gość
Llala
13 dni 1 godzina temu

J…c 7egie

wpDiscuz