Zmotywowani, aby pokonać Legię

Przygotowania takie same i bojowe nastawienie jak przed każdym meczem w rundzie zasadniczej. Ruszają rozgrywki finałowe Lotto Ekstraklasy. Miedziowi w pierwszym meczu zagrają w Warszawie z tamtejszą Legią.

Jesienią miedziowi przegrali w Warszawie 2:1. Jedyną bramkę z rzutu karnego zdobył wtedy dla Zagłębia Filip Starzyński. Wiosną ekipa Mariusza Lewandowskiego rozpoczęła rok od starcia z wojskowymi. Na Stadionie Zagłębia po niezwykle zaciętej konfrontacji, miedziowi ulegli ekipie Romeo Jozaka 2:3. W ekstraklasie wszystko jednak jest możliwe i mecz meczowi nie równy. Przed nami Grupa Finałowa i spotkanie Zagłębia z Legią, które zostanie rozegrane dziś tj. 14 kwietnia o godzinie 20.30 na stadionie Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3.

– Jedziemy na Legię pełni nadziei i po trzy punkty. My już niejednokrotnie pokazaliśmy, że jedziemy do Warszawy coś ugrać. To nie ten sam zespół co kiedyś. My możemy być tym kolejnym zespołem, który na Łazienkowskiej zagra – podkreśla podczas wywiadu dla klubowej telewizji Filip Jagiełło, wychowanek miedziowej ekipy.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Horacy
Horacy
11 miesięcy 7 dni temu

Trza mnie odszczekac hal hal

Maria
Maria
11 miesięcy 7 dni temu

Rozwiązać

Horacyś
Horacyś
11 miesięcy 8 dni temu

Tra ta ta ta! aby wygrać trzeba grać a nie udawać ze się gra! wyjdą na stadion i już pelne pory strachu!

Llala
Llala
11 miesięcy 8 dni temu

J…c 7egie

wpDiscuz