Wójt gminy Lubin udziela poparcia PiS

Wójt gminy Lubin Tadeusz Kielan oznajmił dziś, że będzie ubiegał się o reelekcję w nadchodzących wyborach samorządowych. Jednocześnie obiecał, że poprze Krzysztofa Kubowa jako kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Lubina.

Wspólną kampanię wyborczą obaj politycy zapowiedzieli podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Tadeusz Kielan otwarcie zadeklarował, że wesprze Krzysztofa Kubowa w walce o władzę w Lubinie. W poprzednich wyborach wójt gminy Lubin startował z poparciem obecnego prezydenta Lubina, Roberta Raczyńskiego. Co sprawiło, że po czterech latach zdecydował się na polityczny sojusz z PiS?

– Nic takiego szczególnego się nie wydarzyło – odpowiada Kielan. – Po prostu gwarantem lepszej współpracy jest kandydatura pana Krzysztofa Kubowa. Tej współpracy nie było przez ostatnie cztery lata.

Mówiąc o problemach, które stoją m.in. przed zarządzaną przez niego gminą, Tadeusz Kielan podkreślał znaczenie nowych miejsc pracy, rozwoju oświaty, infrastruktury drogowej i wspólnych, miejsko-gminnych, inwestycji. W tej ostatniej kwestii jako przykład wójt wskazał projektowaną strefę przemysłową.

– Nie ma równych i równiejszych. Wszyscy jesteśmy albo mieszkańcami miasta, albo gminy i wszyscy oczekujemy korzyści z tej współpracy. Sąsiedztwo między gminą a miastem powinniśmy wręcz pielęgnować. Problemów jest mnóstwo do rozwiązania  – twierdzi wójt.

Na dziś alians z Kubowem już daje mu konkretną korzyść – nie ma ryzyka, że Prawo i Sprawiedliwość wystawi w wyborach własnego kandydata na urząd wójta gminy Lubin, zmniejszając szanse na ponowne zwycięstwo Kielana.

Tadeusz Kielan jest drugim, po burmistrzu Ścinawy Krystianie Kosztyle, samorządowcem z terenu powiatu lubińskiego, który publicznie zapowiedział już swój start w jesiennych wyborach.

źródło: Regionfan.pl

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Zenek
Zenek
6 miesięcy 12 dni temu

Kielan zarzuca Raczyńskiemu brak dialogu społecznego. Niech lepiej sam nawiąże dialog ze swoją synową, a nie składa przed do sądu o pozbawienie praw matki i przyznanie jemu opieki nad dzieckiem.

Czesiu
Czesiu
6 miesięcy 10 dni temu

Matka jest nie do końca odpowiedzialna , bo przez dłuższy czas wolała imprezować a dziecko wychowywał ojciec razem z dziadkami!!! Dopiero po wypadku w kopalni matka przypomniała sobie o dziecku:(((( przykre ale prawdziwe!!!! Nic więc dziwnego że wójt nie chce stracić kontaktu z wnukiem

znam sie na politykach
znam sie na politykach
6 miesięcy 12 dni temu

Do Maciej Sz. Macku, to jest ich plan a nie zaskoczenie. zaskoczenie to jest dla ludzi jak Ty ktorzy nie maja pojecia o polityce i wierza w to co jest tu pisane/powielane.

znam sie na politykach
znam sie na politykach
6 miesięcy 12 dni temu

wole pis nizeli zlodzieji pokroju borys piotr z po, wiec powodzenia zycze, chodz sam glosuje na Kukiz15

irritated
irritated
6 miesięcy 12 dni temu

Kielan z Kubowem szantażują lubinian mówiąc „rozwiniemy strefę gospodarczą jak nas wybierzecie”. A co pan poseł z panem wójtem przez ostatnie cztery lata robili? Czy nikt tego nie widzi? To samo robi PO blokując dla Polski fundusze UE pod warunkiem odsunięcia PiS od władzy.

rozsądnie myślący
rozsądnie myślący
6 miesięcy 12 dni temu

Kielan zarzuca Raczyńskiemu niezdolność do dialogu, a sam nie jest w stanie dojść do porozumienia ze swoją niedoszłą synową i matką jego wnuka. Rzuca oszczerstwa, że dziewczyna znęca się nad dzieckiem i próbuje sądownie pozbawić ją opieki. Skandal Pani Wójcie. Matka ma święte prawo do dziecka a nie dziadkowie.

https://www.youtube.com/watch?v=1LYckiOby2Q

Nauczyciel
Nauczyciel
6 miesięcy 17 dni temu

Młody Kubów i doświadczony Kielan to bardzo dobry zespół , na pewno uda im się razem dużo osiągnąć!!!!

Coobuff von Stont
Coobuff von Stont
6 miesięcy 24 dni temu

Krzysztof Kubów jest niedecyzyjny i potrafi tylko wykonywać rozkazy z Warszawy. Dobrze wie, że podatek dla KGHM blokuje rozwój regionu ale boi się zaprotestować bo mu tak wygodniej. Jak taki człowiek może mieć aspiracje do rządzenia naszym miastem? Skandal.

prophet
prophet
6 miesięcy 24 dni temu

Gmina Lubin czeka na prawdziwego gospodarza, który wspólnie z miastem zrealizuje wizję rozwoju Raczyńskiego. Kielan to ćwierćinteligent i drobny cwaniaczek który szuka łatwego sposobu na życie.

sorbet
sorbet
6 miesięcy 25 dni temu
PRAWDA o Kielanie jest taka, że szedł do ostatnich wyborów z poparciem Raczyńskiego, bo miał misję do spełnienia (jak pamiętacie od Rogowskiej dostał przydomek „likwidator”). A że jest to człowiek bez jakiejkolwiek wizji i leniwy, dogadał się z radnymi opozycyjnymi, że nie zrobi żadnych reform, utrzyma status quo w zamian za absolutoria i poparcie radnych. Było mu to na rękę bo nie musiał kompletnie nic robić, podejmować niepopularnych i niewygodnych decyzji wynikających z połączenia gmin a miał poparcie radnych. Podsumowując, Kielan to człowiek mierny, bez jakiegokolwiek szerszego spojrzenia, wizji, czy systemowego myślenia. Odwiedzi 90cio latka na urodziny, popchnie dzięcioła i… Czytaj więcej »
Maciej Sz.
Maciej Sz.
6 miesięcy 25 dni temu

Ale zaskoczony musiał być RR???? Pewnie cały dzień w kiblu spędził ja to usłyszał???

Do obywatela z \"omo\"
Do obywatela z \"omo\"
6 miesięcy 25 dni temu

„OMO” – Omotany moderatorze opłacony przez PiS daj sobie spokój z tą propagandą. Może ty jesteś za młody żeby znać Kielana i Szklarz, ale nie my, którzy tu mieszkamy od lat. Tacy kandydaci to czysta kompromitacja. Dla PiSU liczą się tylko statystyki powyborcze.Zanim zagłosujemy na pewno przeanalizujemy w jakim stylu i z kim PiSowcy chcą przejąć samorządy. Nasza odpowiedź będzie w urnach wyborczych. Nie będzie się czym chwalić na TVP

jestemstąd1
jestemstąd1
6 miesięcy 24 dni temu

Swoje już przeżyłem, nie jestem za żadną partią. Po prostu stawiam na młodych niż na kandydata który sprawuje władze już 4 kadencję.

jestemstąd1
jestemstąd1
6 miesięcy 24 dni temu

Lepiej głosować na kogoś kto miasto uwstecznia i brak w nim rozwoju. Może warto zagłosować na kogoś innego, zaufać. Jest wielu kontrkandydatów w tym Krzysztof Kubów. Trochę obiektywizmu w tym wszystkim a nie od razu unosić się honorem

obywatel82
obywatel82
6 miesięcy 25 dni temu

Bardzo dobry ruch. To tylko pokazuje że to ludzie zdecydowani, godni zaufania i na pewno przysłużą się naszemu regionowi. Razem możemy więcej. Na początku Pan Kielan później Pani Szklarz. Liczymy na dobrą współpracę a w październiku będziemy głosować. Pozdrawiam 😉

Dobre sobie
Dobre sobie
6 miesięcy 26 dni temu

Niech uważają żeby im się gumka w gaciach nie przerwała:) TO BYŁABY PRAWDZIWA ODSŁONA 🙂 Choć i bez tego król i królowa i tak są nadzy Banda ściemniaczy!

wax
wax
6 miesięcy 26 dni temu

No i super-razem ze Szklarz mogą wspólnie działać-czas przerwać te układy i zrobić wiele dobrego dla miasta i gmin

Jack
Jack
6 miesięcy 29 dni temu

Zdrajca Polski z Polkowic ma rządzić Lubinem ? Jak nisko upadliście?

Suweren
Suweren
6 miesięcy 29 dni temu

Niech żyją Wolne i Niezależne Samorządy, Małe Ojczyzny nieuzależnione od przestępców politycznych.

lol
lol
6 miesięcy 30 dni temu

Szykuje się wygrana Raka jak zwykle. Wygra w pierwszej turze z 70% poparciem, a szczekającym pieskom po raz piąty w ostatnich 16tu latach kopary w dół zjadą. I tyle w temacie.

Kola
Kola
6 miesięcy 25 dni temu

Przecież Rak jest podobno taki chory…
No to startować mam nadzieję już nie będzie:))

obywatel82
obywatel82
6 miesięcy 25 dni temu

To może czas się w końcu obudzić a nie tylko narzekać. Ja proponuję zagłosować na świeżą krew. Na kogoś młodego, zdecydowanego na konkretne działania 😉

tytyryty
tytyryty
6 miesięcy 30 dni temu

Oczywiście, ze zagłosuje ,jeszcze się przekonasz, co się szykuje;)

lol
lol
6 miesięcy 30 dni temu

Kubów realizuje i będzie realizować interesy Warszawy a nie Lubina. Przed ostatnimi wyborami obłudnicy z PiS obiecywali zniesienie podatku od kopalin, minęły 3 lata i zupełnie nic w temacie nie zrobili. Łupią nasz region jak tylko mogą, zupełnie nic w zamian nie dając. Nikt logicznie myślący już im więcej nie zaufa i na PiS nie zagłosuje.

Marek
Marek
6 miesięcy 25 dni temu

Podatek należy się wszystkim !! A ty nie bądź taki zazdrosny bo zyski na pewno dostałes??? A może liczyłeś na jakąś dywidendę???

PanWaldemar12
PanWaldemar12
6 miesięcy 24 dni temu

Skąd ta pewność skoro Pan Kubów jest stąd. Myślę że zależy mu na dobru regionu i lokalnej społeczności

lubinianin82
lubinianin82
6 miesięcy 25 dni temu

Myślę że podatek ulegnie wkrótce modyfikacją, to tylko kwestia czasu. Nasz region musi się rozwijać. Co do Pana Kubowa, uważam że jakby został prezydentem mógłby zdziałać wiecej jeśli chodzi o podatek. Miałby wtedy wpływ na region. Wszystko się roztrzygnie w październiku.

lol
lol
6 miesięcy 30 dni temu

Lubin to nie laboratorium żeby eksperymentować. Raczyński daje gwarancję dalszego stabilnego rozwoju naszego miasta. Kubów jest niedecyzyjny i brak mu doświadczenia. Będzie realizował wytyczne Jarka Kaczyńskiego i różnych grup interesów członków PiS. A wystarczy spojrzeć na KGHM jak przez ostatnie 3 lata jest zarządzany i ile prezesi z PiS-owskiego nadania zarabiają. 3 lata i 5-ciu prezesów. Zmiłujcie się.

wierszokleta nie śpi
wierszokleta nie śpi
7 miesięcy 5 godzin temu
Było ciepłe lato, choć czasem padało, Tu liceum zamknięto, w tenisa się grało I liczono że znowu kampania wygrana a tu wszystko walnęło za sprawą Kielana! Ostatniego dnia życia lubińskiej nadkasty Był to poniedziałek, lipiec, szesnasty Dało słyszeć się huk, pękło próżne ego To nasz koniec kamRRaci, Tadeusz dlaczego?! Tadziu, wiem że obornik to było za dużo Że mieć możesz urazę o tę kupę kurzą Ale popatrz Damianek wszystko dzielnie znosi Ja nim glebę wycieram, on o więcej prosi. Trzeba było jak MaRRek dla swej własnej spawki Poprosić o nowe, błyszczące zabawki I w niepamięć puścić te na polu ścieki… Czytaj więcej »
Filar Marian
Filar Marian
7 miesięcy 3 godzin temu

Tak jest Towarzyszu z KC Pis 🙂

Marian
Marian
7 miesięcy 5 godzin temu

Prezydent Plastus. Nieeeee no dajcie spokój .

lubinianin82
lubinianin82
6 miesięcy 25 dni temu

Polecam nie leczyć kompleksów poprzez komentarze Panie Marianie. Życzę wszystkiego dobrego 😉

Towarzysz Borysow
Towarzysz Borysow
7 miesięcy 9 godzin temu

Tadek, co ty odwalasz? Ja rozumiem ze Zbrzyznym z SLD albo Krzakowskim się dogadać. Już niech nawet będzie Nowoczesna, bo to prawie jak SLD. Ale z Kubowem z PiS? Nie masz za grosz lojalności.

Anonimowo
Anonimowo
7 miesięcy 14 godzin temu

to bardzo smutne, co ludzie potrafią robić dla utrzymania stołka!

hejka
hejka
7 miesięcy 13 godzin temu

nauczyciele nie są gorsi. żeby utrzymać stołki od dwóch tygodni okupują urząd, uzasadniając swoje działanie dobrem dzieci. skandal.

zniesmaczony
zniesmaczony
7 miesięcy 13 godzin temu

zgadzam się. Kielan, żeby utrzymać stołek zbratał się z szubrawcami z PiS. Porażka.

kolega ze szkoły
kolega ze szkoły
7 miesięcy 14 godzin temu

Kubów, to niedojrzały młokos. Posłem może sobie być (bo to żadna filozofia), ale odpowiedzialności za miasto bym mu nie powierzył. Tak naprawdę poza swoim biurem poselskim i samochodem, ten człowiek niczym jeszcze nie kierował.

Maciej Sz.
Maciej Sz.
6 miesięcy 30 dni temu

Zazdrościsz że Kubów karierę zrobił!!!!! Prezydentem nie jest się od urodzenia, więc dajmy mu szansę, niech się wykaże!!! Raczyński miał na to wystarczająco dużo czasu i tę szansę zmarnował:(((((

xyz
xyz
6 miesięcy 12 dni temu

Dzięki RR Lubin jest piękny i zadbany. A co zrobił Kubów? Liczą się czyny, nie słowa.

jestem w temacie
jestem w temacie
7 miesięcy 14 godzin temu
Zgadzam się z przedmówcami. Kielan cały czas realizuje plan Raczyńskiego. Na zewnątrz ma to wyglądać, że niby zerwał się ze smyczy, ale nie dajcie się zwieźć pozorom. Kilka dni temu na własne oczy widziałem, jak Kubów spotykał się z Raczyńskim. Podobno Raku strasznie nalegał na Kubowa aby ten się zgodził na publiczne wychwalanie zalet Kielana, bo Kubów początkowo nie chciał, bo dobrze wiedział, że Kielan to nieudacznik. No ale w końcu się zgodził i zorganizował Kielanowi konferencję. Tak naprawdę to Kubów strasznie boi się kandydowania i wcale nie chce zostać prezydentem, ale Jarek Kaczyński mu kazał no i chłopak nie… Czytaj więcej »
Andy
Andy
7 miesięcy 13 godzin temu

Tak, tak a świstak siedzi i zawija….
Odstaw leki, marny prowokatorze!

Wiktor
Wiktor
7 miesięcy 14 godzin temu

Do Stratega ;Z pierwszą częścią Twojego wpisu zgadzam się,. natomiast jeżeli chodzi o Rudną i Scinawę nie jest to takie proste jak się Tobie wydaje.

obiektywny mieszkaniec
obiektywny mieszkaniec
7 miesięcy 15 godzin temu

wolę prezydenta z wizją (nawet jeśli nie konsultuje wszystkich swoich decyzji z mieszkańcami), niż plastusia którego cała aktywność ogranicza się do palenia świeczek pod pomnikami i obsadzanie stołków w KGHM. Lubin jest zbyt ważny żeby eksperymentować.

Maciej Sz.
Maciej Sz.
6 miesięcy 30 dni temu

Czas Raczyńskiego się kończy!!! Co on takiego dla miasta zrobił oprócz betonowego placu w rynku, parku i kilku ślizgawek??? Czas na zmiany a pan Kubów jest jako poseł bardzo aktywny w sejmie, wystarczy wejść sobie na jego stronę internetową i poczytać!!!!

strateg
strateg
7 miesięcy 15 godzin temu

To że Raczyński wygra w pierwszej turze wie nawet dziecko. Natomiast los Kielana był niepewny, dlatego Raczyński kazał Kielanowi przyłączyć się do Kubowa, żeby opcja Raczyńskiego utrzymała gminę wiejską. O Ścinawę jest raczej spokojny, a teraz dojdzie jeszcze do tego Rudna (bo Bigus nie ma szans) i najprawdopodobniej sejmik dolnośląski. Natomiast za rok ruszy na parlament i zdobędzie władzę w kraju.

Adam
Adam
7 miesięcy 15 godzin temu

To jest ustawka. Kubow z Raczyńskim są w bardzo dobrych układach. Jestem pewien i wiem w 100 %.Zagrywka

lb
lb
7 miesięcy 16 godzin temu

No Panie Zdziwiony, z oświadczeń majątkowych Waszych menedżerów wynika że mają minimum 250,00 zł na godzinę, więc policz ile jest prezesów w spółkach komunalnych, a ile prezesów i dyrektorów w całej gr mi i dopiero potem pisz swoje rewelacje… a może już dostałeś taką posadkę albo Ci obiecano, że tak szczekasz całymi dniami pod różnymi nickami…

Obiektywny
Obiektywny
7 miesięcy 16 godzin temu

Wyjaśnijcie mi drodzy zwolennicy Pana Raczyńskiego jedna sprawę:
skoro od zawsze Pan Robert się z kimś kłóci, kiedys z z Panią Majką ze starostwa, potem Kukiz go olał, Dudkiewicz chyba też? Do tego teraz Kielan. To może jednak z Panem Robertem jest cos nie tak, skoro co chwila ktoś go zostawiam po bliższym poznaniu? Czy wszyscy Ci wymienieni są źli, a RR super? Może warto się jednak zastanowić, dlaczego prezydent nie może z kims dłużej współpracować? Dlaczego nie widzi potrzeby od lat spotykania się z mieszkańcami? Odpowiedzcie mi na te pytania i zacznijmy konstruktywnie rozmawiać,

teacher
teacher
7 miesięcy 13 godzin temu

Wytłumaczenie jest proste. Wszyscy z wymienionych po jakimś czasie zaczęli popierać partie polityczne (bo zwietrzyli dla siebie interes), a Raczyński jako jedyny pozostał wierny idei bezpartyjności w samorządach.

Zdziwiony
Zdziwiony
7 miesięcy 17 godzin temu

Czytam te wszystkie obrażające komentarze cwaniaczków RR i jedno jest pewne- jest strach, czego Wy bronicie? Stawek godzinowych 180 zł waszych prezesów , którzy są tak upaprani w tym bagnie, ze jeśli przegrają, to nic w życiu juz ich nie spotka dobrego , koniec z tą kastą! Śmiejecie sie z ludzi, wytykacie im wykształcenie, stanowiska pracy, a wasi wspaniali ludzie z Lubin 2006 to same elity! Jedziecie po Kubowie, ze tylko kwiaty składa- i oddaje hołd i szacunek , a Wasz RR przez tyle lat na palcach u jednej ręki mozna policzyć gdzie był! Dno i tona mulu!

Filar Marian
Filar Marian
7 miesięcy 4 godzin temu

Pis podniósł stawki dla prezesów o 100% gdy akcje spółek przez nich kierowanych lecą na łeb na szyję…to proszę teraz pomnożyć 180 razy dwa, dołożyć ogromne kwoty na kiepskie zarządzanie bo w pis zarządzać nikt nie potrafi i ze 180 zrobi się 600/h…jak dla mnie za drogo za przecinanie wstążek…o pomnikach LK które zapewne powstaną, nie wspomnę!!

Prophet
Prophet
7 miesięcy 18 godzin temu

Jak Raczyński zostanie kiedyś premierem Polski, to Tadek gorzko pożałuje swoich nieprzemyślanych decyzji. Ale wtedy będzie już za późno.

Marta
Marta
7 miesięcy 18 godzin temu

Podobno Raczyński jest bardzo chory, więc lepiej niech się zajmie swoim zdrowiem i już więcej nie startuje bo co już miał zrobić to zrobił w tym mieście!!!!

Bizone
Bizone
7 miesięcy 18 godzin temu

Doktora! Prędko. Raczyński może już tylko usiąść w ogródku i marzyć. Nawet chloptaś Kukiz przejrzał szybko na oczy i szybko kRRola opuścił. W Warszawie jest tematem do kpin a nie strachu

Insajder
Insajder
7 miesięcy 19 godzin temu

Kielan zawsze był małym geszefciarzem. Taka jego natura. Natomiast Raczyński to wizjoner.

Migawka
Migawka
7 miesięcy 18 godzin temu

Hahahaha wizjoner, same trafione wizje, chyba od nadmiaru saksofonu. Rozorany park, betonowy rynek, najdroższa woda i inwestycje dla swoich. A ile swoi wyciągają z naszych pieniędzy to właśnie podaje gaz.eta ludzie.b.inska

jurek
jurek
7 miesięcy 1 dzień temu

panie Kielan jak spaść to z wysokiego konia

Obywatel miasta
Obywatel miasta
7 miesięcy 1 dzień temu

Obaj panowie na pewno będą mieć dużo do powiedzenia w całym powiecie !! W jedności siła!!! Mam nadzieję że na ich listach znajdą się ambitni młodzi ludzie i pokażą jak właściwie zarządzać miastem i gminą!!

jurek
jurek
7 miesięcy 1 dzień temu

no chyba wójt nie należy do młodych ludzi

Filar Marian
Filar Marian
7 miesięcy 1 dzień temu

To znaczy jak? Drugi Janów Podlaski czy towarzysz Piotrowicz jako gość honorowy?

Zmartwiony
Zmartwiony
7 miesięcy 1 dzień temu

Ja również uważam, zachowanie obu panów za smutne lub irytujące. Nie wiem kim trzeba być by uważać to za rewelację.

Kamilowy
Kamilowy
7 miesięcy 1 dzień temu

Oby tak dalej. Nadchodzą zmiany na lepsze dla miasta. W końcu znikną z Lubina miejsca których musimy się wstydzić. Zagłosujmy słusznie pod koniec października!

Filar Marian
Filar Marian
7 miesięcy 1 dzień temu

Jakie to miejsca?? Pomniki zastąpią swoimi czy jak?

Winter is coming
Winter is coming
7 miesięcy 1 dzień temu

No tak grunt pod nogami się pali to trzeba łapać się gdzieś do koryta.

Antek
Antek
7 miesięcy 1 dzień temu

Też mi wiadomość. Poseł Wiązanka z Wójtem Nieudacznikiem zawiązali sojusz i myślą że znajdą naiwnych którzy na nich zagłosują. Nikt normalny przecież nie zagłosuje na oszustów z PiS. Obiecali że zniosą podatek od kopalin, ale teraz zdają się tego nie pamiętać. Skandal.

Nowy
Nowy
7 miesięcy 1 dzień temu

A ile obiecał Prezydent Lubina??? Ile z tych obietnic dotrzymał??? Obiecał otworzyć 3 LO , a tu …..

Filar Marian
Filar Marian
7 miesięcy 1 dzień temu

Mamy już dwa, trzeciego nie trzeba, jak rodzice chcą to niech sobie prywatne zrobią jak uczynił to KK. Składaliśmy się na salki a chwile potem otwarto płatne liceum…

DLU
DLU
7 miesięcy 1 dzień temu

Nadchodzi czas (zmian) dobrych zmian :)w końcu

Marek
Marek
7 miesięcy 1 dzień temu

Tak tak Misiewicze będą mieli gdzie się zaczepić a i towarzysz Piotrowicz pochód zorganizuje…

Sawanna
Sawanna
7 miesięcy 1 dzień temu

A dzisiejsze kolesiostwo i nepotyzm nie przeszkadza?

Filar Marian
Filar Marian
7 miesięcy 1 dzień temu

No przeszkadza, zwłaszcza to w spółkach skarbu państwa. Nie po to pis zniósł minimalne wymagania by obsadzać stanowiska ludżmi rozsądnymi a po to by obsadzać Misiewiczami..zresztą to Ty pisałaś „Lubińszczanie” więc też się na jakąś posadkę załapiesz…im prostszy, tym lepszy, łatwiej takim sterować…poza tym nikt z Lubina takiej nazwy na mieszkańców by nie wymyślił jak Ty, więc daj już sobie spokój trollu za złotówkę od komentarza…

Sawanna
Sawanna
7 miesięcy 17 godzin temu

Lepiej zobacz ilu Misiewiczów siedzi w urzędzie i spółkach lubińskich – ha ha specjaliści od wszystkiego – potem mamy taki rynek jaki mamy

Sawanna
Sawanna
7 miesięcy 17 godzin temu

Zresztą jak nawet nie potrafisz właściwie przeczytać tego co wcześniej napisałem to włóż mocniejsze okulary, tak to jest jak się tylko pisze bo szef kazał.

Filar Marian
Filar Marian
7 miesięcy 3 godzin temu

Potrafię i widzę, że napisałeś „lubińczycy” więc o czym mam z tobą rozmawiać?? W KC pis nie powiedzieli, że pisze się Lubinianie??

Sawanna
Sawanna
7 miesięcy 18 godzin temu

Co brakuje argumentów, leć już lepiej do urzędu bo się spóźnisz

MAŃKA
MAŃKA
7 miesięcy 1 dzień temu

NAJLEPSZE DLA LUBINA!!!!!SUPER PANOWIE

Expert
Expert
7 miesięcy 1 dzień temu

Plan Raczyńskiego przewiduje utworzenie ogólnopolskiego ruchu bezpartyjnych samorządowców opartego nie na kwestiach światopoglądowych a wyłącznie na wiedzy i doświadczeniu zdobytych podczas pracy na rzecz lokalnych społeczności. Celem ruchu jest wprowadzenie swojej reprezentacji do parlamentu i uzyskanie faktycznego wpływu na legislację. Gdyby mu się to udało, Lubin zostałby najbardziej dynamicznie rozwijającym się miastem w Polsce.

Filar Marian
Filar Marian
7 miesięcy 1 dzień temu

Nie sądzę by tak się stało gdyż KC pis nie po to zmienia ordynacje wyborcza. zlikwidowało TK oraz sparaliżowało SN by oddać komuś władzę…

OXY
OXY
7 miesięcy 1 dzień temu

BRAWO WY!!!!!!!!!!!!!

Believer
Believer
7 miesięcy 1 dzień temu

Coś Raczyński nie ma szczęścia do współpracowników. Najpierw Dutkiewicz, później Kukiz a teraz Kielan. Ale niech się Pan Panie Prezydencie nie zniechęca. Jesteśmy z Panem. Życzę dużo optymizmu i wiary że Pana projekt polityczny który się nazywa Polska, już niedługo się zrealizuje.

GRUBY
GRUBY
7 miesięcy 1 dzień temu

ZMIANY NARESZCIE ZMIANY BRAWO PANOWIE

Marek
Marek
7 miesięcy 1 dzień temu

Tak!! Misiewicze na stanowiska :)))

Sawanna
Sawanna
7 miesięcy 1 dzień temu

Dlaczego przekładasz politykę krajową na samorząd? Za cztery lata będziesz miał wybór ale szansę dać im należy.

Filar Marian
Filar Marian
7 miesięcy 1 dzień temu
Dlaczego? Jak to dlaczego? Naprawdę trzeba to tłumaczyć? Przecież tutaj pis w zapleczu ma samych Misiewiczów a w KGHM dzieją się takie rzeczy, jak nigdy. Prezesem MCZ został Pan od religii, czego wy jeszcze chcecie? Polski w ruinie?? Ci ludzie nie mają żadnego umiaru. Czy my jako naród naprawdę jesteśmy tak lekkomyślni jak mówił o nas Churchill? Czy naprawdę nie wyciągamy wniosków?? Czas zacząć myśleć bo pis nie po to zmienia kadencyjność, ordynację by oddać władze a po to by wydoić Polskę ze wszystkiego…i oddać Żydom majątek. Za cztery lata nie będzie kogo rozliczać bo nie będzie wolnych wyborów, jak… Czytaj więcej »
jergol
jergol
7 miesięcy 1 dzień temu

Kielan, zakłada, że Kubów wygra. Co zrobi gdy Kubów, nie wygra ???

Jollika
Jollika
7 miesięcy 1 dzień temu

Brawo KUBÓW i KIELAN szkoda tego miasta, mojego miasta, trzeba zmian, brygada RR się wypaliła

Marek
Marek
7 miesięcy 1 dzień temu

A co oferuje Kubów? To co pis w stadninach czyli zastąpi fachowców kacykami…

Sawanna
Sawanna
7 miesięcy 1 dzień temu

Jak zaprezentuje program wyborczy to zobaczysz.

Filar Marian
Filar Marian
7 miesięcy 3 godzin temu

To jeszcze go nie zaprezentował?? A już tyle obiecał…

Jollika
Jollika
7 miesięcy 1 dzień temu

Brawo Kielan brawo Kubów trzeba zmiany, szkoda tego miasta, mojego miasta dla kRRólów

Marek
Marek
7 miesięcy 1 dzień temu

Zamienimy królów na plebs….

wpDiscuz