Zawodnik Top Tenis z udanym startem w Szczawnie-Zdroju

24

Szymon Adamczyk wziął udział w turnieju Kajtek Cup w Szczawnie – Zdroju w kategorii zielonej do lat 10. Młody zawodnik na zakończenie turnieju ponownie odebrał medal z rąk organizatorów.

Szymon Adamczyk, reprezentant lubińskiego klubu tenisowego TOP TENIS, wywalczył III miejsce w turnieju. Szczawno-Zdrój to szczęśliwe miejsce dla młodego zawodnika. Warto przypomnieć, że w 2017 roku Szymon wywalczył podczas Australian Szczawno Zdrój pierwsze miejsce, a podczas Kajtek Cup w tym samym roku wywalczył srebro.

Szymon Adamczyk kontynuuje dobrą passę. Warto wspomnieć o zwycięstwie w turnieju Przewaga Przysiężny czy Wrocławski Turniej Amatorski Olivex Kids Cup vol. 4. Nie można nie wspomnieć o zwycięstwie podczas Niepodległościowego Turnieju w Zielonej Górze, gdzie pokonał o rok od siebie starszych rywali. Cenne było na pewno drugie miejsce podczas Wrocławskie Turnieje Amatorskie McDonald’s Kids Cup vol.3.