Semeniuk: Przegrałyśmy na własne życzenie

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin nie będą miło wspominać pierwszego domowego meczu w 2018 roku. Miedziowe przegrały z Energą AZS Koszalin 21:24 (11:12).

-Gratuluje zespołowi z Koszalina, bo zagrał dziś naprawdę bardzo dobre zawody i od początku widać było ogromną determinację w ich poczynaniach, która była jeszcze większa w momencie, kiedy poczuły, że mogą wywieźć z Lubina punkty. Nam tej determinacji zabrakło, bo od pierwszych minut grałyśmy niezespołowo i niekonsekwentnie. Dopiero zaczynamy drugą rundę musimy przeanalizować nasze błędy, uderzyć się w pierś i grać dalej – mówiła po meczu trener miedziowych, Bożena Karkut.

-Oddałyśmy pole przeciwniczkom, oddałyśmy im właśnie boisko. Przegrałyśmy na własne życzenie i to jest smutne. Od samego początku ten mecz nie układał się po naszej myśli. Nie takiego scenariusza się spodziewałyśmy. Nic nie wskazywało na to, że zagramy tak słaby mecz. Po pierwszej połowie myślałyśmy, że na drugą wyjdziemy bardziej pobudzone, tymczasem ta część spotkania była w naszym wykonaniu jeszcze bardziej ospała. Pretensje możemy mieć tylko do siebie, czy to w ataku czy w defensywie – żadna z formacji nie zafunkcjonowała w taki sposób, żebyśmy mogły wygrać z Koszalinem – skomentowała rozgrywająca Metraco Zagłębia Lubin, Karolina Semeniuk.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
maniek 33
maniek 33
10 miesięcy 23 dni temu

Czas najwyższy pogonić pseudo kibiców, co to za przegrany mecz zawsze plują, zwalniają z błotem mieszają. A po wygranym meczu, nie potrafią się cieszyć, o gratulacjach nie wspomnę:)

Profesor
Profesor
10 miesięcy 28 dni temu

Przegrali jak od października nie płacą na czas to co będę grali ściągali Wojtas pielerz i co z tego

Jan pawlikowski
Jan pawlikowski
10 miesięcy 28 dni temu

Karkut won z zaglebia Lubin o mistrzostwo Polski już musisz zapomnieć

Jan pawlikowski
Jan pawlikowski
10 miesięcy 28 dni temu

Kiedy ta karkut odejdzie kupili pielerz Wojtas górna i co z tego nazwiska nie grają

Dzik
Dzik
10 miesięcy 28 dni temu

Czas najwyższy pozbyć się karkut i przełdo sztab szkoleniowy

Jop
Jop
10 miesięcy 28 dni temu

Droga pani trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść a nie tylko kase liczyć. Ciekawe co sie robiło dzień przed meczem….

wpDiscuz