Satyra na medialną papkę w wykonaniu Materny

2

Niezwykły spektakl Krzysztofa Materny będzie można obejrzeć w lutym w lubińskim Centrum Kultury Muza. Bilety już są w sprzedaży.

Krzysztof Materna przygotował satyrę na medialną papkę i tych, którzy nie zdają sobie sprawy z idiotyzmów serwowanych przez telewizję. Spektakl „Dobry wieczór Państwu” jest oparty na formie teatru w teatrze. Idealnie ilustruje medialną grę pozorów. W każdej chwili trzeba być przygotowanym na pułapki iluzji. Zabójczą bronią autora, reżysera i głównego wykonawcy spektaklu jest autentyzm anegdot wplecionych do scenariusza. Materna cofa się do gierkowskiej dekady. Zagląda za kulisy dzisiejszych imprez, które walczą o oglądalność i… biją rekordy głupoty.

Wzniosłość Krzysztofa Materny skontrastowana z porywczością Olgi Bołądź sprawia, że ich słowna partyzantka to terapia śmiechem. Dydaktyczne przesłanie sztuki powinno być podawane jako lek na wodę sodową, która uderza do głowy polskim artystom.

Spektakl będzie można obejrzeć w Lubinie 24 lutego o godzinie 19. Bilety kosztują 50, 60 lub 70 zł. Szczegóły można znaleźć na stronie www.ckmuza.eu.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość