Rusza kolejna edycja Kultury Dostępnej

147

W najbliższej Kulturze Dostępnej w lubińskim Heliosie będzie można obejrzeć film „Planeta singli 2”. A 25 kwietnia ruszy kolejna, 13. już edycja tego cyklu.

„Planeta singli 2”/Fot. Gigant Films, Maciej Zdunowski

Kultura Dostępna to cykl, w ramach którego pokazywane są tylko polskie filmy, a bilet kosztuje zaledwie 10 zł. Seanse odbywają się w czwartki o godzinie 13 i 18.

W najbliższy czwartek, 18 kwietnia wyświetlona zostanie polska komedia „Planeta singli 2”. To kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha wracają jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie też wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz.

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Szczegóły na temat seansu można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Już 25 kwietnia rozpocznie się kolejna, 13. już edycja Kultury Dostępnej. Tym razem będzie można obejrzeć następujące produkcje:

25 kwietnia – „Underdog”

2 maja – „Over the limit”

9 maja – „Zimna wojna”

16 maja – „Kamerdyner”

23 maja – „Zabawa zabawa”

30 maja – „7 uczuć”

6 czerwca – „Jak pies z kotem”

13 czerwca – „Autsajder”

20 czerwca – „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”

27 czerwca – „Fuga”

4 lipca – „Ciemno, prawie noc”

11 lipca – „Córka trenera”

18 lipca – „Całe szczęście”

25 lipca – „53 wojny”

1 sierpnia – „Kurier”

8 sierpnia – „Planeta singli 3”

15 sierpnia – „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”

22 sierpnia – „Ułaskawienie”

29 sierpnia – „Monument”

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość