Podszkolą umiejętności wychowawcze rodziców

5

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubinie zaprasza rodziców na ostatnie w tym roku Warsztaty Umiejętności Wychowawczych – promowanie i wdrożenie prawidłowych metod wychowawczych.

Fot. Pixabay

Ośrodek Interwencji Kryzysowej funkcjonujący w strukturach Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Składowej 3, zaprasza na udział w zajęciach. Umożliwią on m.in: nabycie wiedzy i umiejętności w obszarze skutecznych metod wychowawczych, rozwijanie umiejętności wytaczania dziecku granic, zasad wzajemnej komunikacji w rodzinie oraz naukę rozwiązywania problemów wychowawczych.

Do udziału w zajęciach w szczególności zaproszone są osoby, które postanowieniem sądu są zobowiązane do rozwoju kompetencji wychowawczych, posiadają ograniczoną władzę rodzicielską lub posiadają ustanowiony nadzór kuratora nad sposobem wykonywania władzy rodzicielskiej.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Spotkanie odbędzie się 21 grudnia 2018 r. o godzinie 13 w Ośrodku Interwencji Kryzysowej przy ul. Składowej 3 w Lubinie.

Szczegółowe informacje pod nr tel 76 847 96 91 lub osobiście w siedzibie Ośrodka Interwencji Kryzysowej od poniedziałki do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30 przy ul. Składowej 3 lub drogą elektroniczną: pcpr@powiat-lubin.pl

Osoba do kontaktu: Justyna Miter tel. 76 847-96-92

Źródło: PCPR Lubin

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość