PNL Cup – dzień 1 (RELACJA LIVE)

569

Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z turnieju PNL Cup. W czwartej edycji, rozgrywanej na trzech płytach, sześciu boiskach bierze udział 40 drużyn z niższych lig piłkarskich z naszego regionu. Tym razem PNL Cup goszczą Lubin i Chocianów.

Relacja LIVE:

8:15 Mamy już pierwsze bramki na boiskach Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Tutaj gra grupa C i D. Wszystkie mecze rozgrywamy 2×15 minut

8:20 A podział na grupy wygląda tak: http://www.lubin.pl/grupy-pnl-cup-2019-rozlosowane/

8:25 Gospodarzami tegorocznej edycji RCS Cup są boiska: RCS, Górnika Lubin i Stali Chocianów

8:28 W tegorocznej edycji turnieju zagra m.in. drużyna FC OLDBOY Zagłębie Lubin, w której wystąpią: Romuald Kujawa, Andrzej Wójcik, Tadeusz Wiśniewski, Aleksander Ptak, Robert Malawski, Robert Rzepa, Arkadiusz Żarczyński, Zbigniew Grzybowski, Andrzej Hebda i Robert Gajewski.

8:35 Tak wygląda rozpiska meczów w Lubinie: Mecze Lubin

8:36 Mecze finałowe, rozegrana w niedzielę transmitowane będą „na żywo” w TV Regionalna.pl

8:41 Mamy pierwsze wyniki z Chocianowa: LZS Nowy Kościół – Dragon Jaczów 1:2 (bramki: Fela – Ushatov, Furman), Rodło Granowice – KS Kłopotów-Osiek 1:1 (bramki: Klęczar – Ignatowicz)

8:43 Wyniki z Lubina – KS Legnickie Pole – Nałęcz Ostroróg 3:3 (Wasielewski, Kasczyszyn, Kubań – Roda, Rosa, Rzeszowski),

Nowa Wieś Lubińska – Kolejarz Miłkowice 2:3 (Osiadły, Kiciński – 2xNowiński, Zawadzki)

8:55 Tymczasem na boisku RCS prezentują się oldboje Zagłębia Lubin. Miło się ogląda swoich idoli z młodzieńczych lat

Ronie Garcia – Zryw Kłębanowice 5:3 (Francisco, Son Guk Hyun, Guilherme x3),
Fortuna Obora – Kryształ Chocianowiec 2:0 (Ondycz, Zdulski)

Granit Roztoka – Stal Chocianów 8:3 (4xNikodem, 2xSadowski, Bałut, Dziopak – D. Wolan, Gryga, Wesołowski)

9:18 Kolejne mecze na boisku RCS za nami: UKS Przemków – KS Owieczki 2:2 (Oruba, Kleszczewnik – Łódzki, A. Łucki)
Albatros Jaśkowice – FC OLDBOY Zagłębie Lubin 2:6 (Boguta, Ignaszewski – Dajewski, Malawskix2, Ptak, Żarczyński, Grzybowski)

9:53 Trzecia edycja turnieju Piłkarskie Niższe Ligi Cup przyciągnęła do Lubina setki osób, które walczyły o triumf w prestiżowej imprezie. – Najlepszy okazał się Granit Roztoka.

9:55 Nagrody dla najlepszych drużyn ufundowała firma Saller

Górnik Lubin – Kuźnia Jawor 1:8 (Wolan-Piecx5, Grabowski, Baliński)
Wilkowianka Wilków – Platan Siedlce 2:1 (Tomszewski, Skrzypczak – Podniżny)
Sokół Niechlów – Platan II Siedlce 2:3 (Kaszkur, Paszkowski – Trawka, Zatwarnicki)
LZS Nowy Kościół – Inter Krotoszowice 7:6 (2xGórny, 3xFela, 2xGajek – 4xFarasiewicz, Kłosek, Siejok)
Dragon Jaczów – Rodło Granowice 6:2 (2xMysłowski, Furman, Michaliski, K.Mucha, Ushatov – Mazur Klęczar)
Ronnie Garcia – Górnik II Lubin 4:2 (Guilhermex3, Francisco – 2xDziaszyk)

10:05 A tak wyglądał turniej w ubiegłym roku: http://regionfan.pl/granit-obronil-tytul-pnl-cup-foto/

10:08 I kolejne wyniki z boisk RCS: KS Legnickie Pole – Wilkowianka II Wilków 6:0 (2xWasilewski, sam., Alwin, Kaściszyn, Stachowiak)
Nałęcz Ostrotóg – LZS Nowa Wieś Lubińska 9:1 (4xRzeszowski, Roda Ł., Rosa R., Rosa S., Stachowiak, Paciura – Struzik)

10:15 A tak wyglądał finał w 2018 roku, UKS Huta Przemków – Granit Roztoka 1:3:

10:20 Jesteśmy przygotowani na dzisiejsze upały
Zryw Kłębanowice – Fortuna Obora 7:2 (Cerelowicz, Łysak, 2xŁazaraek, 3xKusko – Kołodyński, Zduński)

10:25 Tak dziś prezentuje się zespół oldbojów Zagłębia Lubin. Czy to będzie jeden z faworytów do końcowego triumfu?

10:30 Regulamin rozgrywek: Regulamin PNL Cup2019

UKS Przemków – Victoria Niemstów 10:0 (2xŻywokarta, 2xSykuła, 3xŁysenko, Oruba, Oruba.K x 2)
KS Owieczki – Albatros Jaśkowice 6:1 (Fedyszyn, Cieślinski, Grzechowiak, Łucki, Grzybowski, Pasternak)

10:53 Granit Roztoka – LZS Otorowo 3:3 (Nikoden, Danaj, Bober – Galas, Szała, Radaj)
11:02 Górnik I Lubin – Złoci Złotkowo 4:3 (3xWolan, Gracz – 2xBagrowski, Frieske)

11:10 Kolejarz Miłkowice – Wilkowianka II Wilków 2:4 (Nowicki, Belka – Maciejski x2, Obolewicz, Skrzypczyk)
KS Legnickie Pole – LZS Nowa Wieś Lubińska 11:1 (Wasilewski x5, Kaszczyszyn x 2, Kozłowski x2, D. Stachowiak x2 – Wójcik)

11:18 Mamy również garść wyników z boiska w Chocianowie:
Stal Chocianów – Sokół Niechlów 4:0 (Kozak, Burda, Kocik, Jaskólski)
LZS Nowy Kościół – Rodło Granowice 1:5 (Górny – 2xPapaj, Miszczyk, Antosiewicz, sam.)
KS Kłopotów-Osiek Inter Krostoszowice 2:5 (Ignatowicz, Bielec – 2xFarasiewicz, 2xSiejok, Kłosek)

11:47 Kuźnia Jawor – Wilkowianka Wilków 4:0 (Bagiński, Grabarczyk, Borek, Wiśniewski)
Granit Roztoka – Sokół Niechlów 10:2 (Kudłacz, Swędzikiewicz, Bałut, 2xSadowski, 5XNikodem – Paczkowski, Miszczyk)
FC OLDBOY Zagłębie Lubin – Victoria Niemstów 6:0 (Gajewski x2, Malawski x2, Wójcik, Żarczyński)
UKS Przemków – Albatros Jaśkowice 5:1 (Łysenko x3, Oruba x2 – Boguta)
Ronnie Garcia – Fortuna Obora 8:1 (Guilherme x5, Oliviera, Son Guk Hyun, Francisco – Ondycz)
Kryształ Chocianowiec – Górnik II Lubin 0:3 (Kolcz, Stefański, Błąd)

12:25 I mamy kolejne wyniki: Górnik I Lubin – Wilkowianka Wilków 4:1 (Plizga, Wolan x3 – Gracz)
Platan Siedlce – Złoci Złotkowo 1:11 (Podniżny – Cyferkowski x2, Czajka x2, Gałasiński x2, Bagrowski x2, Frieske)

12:30 I zaglądamy do Chocianowa: Platan II Siedlce – LZS Ostrowo 2:7 (Trawka, Zatwarnicki – 4xSzala, Koblański, J. Żybura, Gałas)
LZS Nowy Kościół – KS Kłopotów-Osiek 12:7 (2xSzydziak, 5xFela, 4xGórny, 1xKozina – sam., 3xBielec, Candekidis, Olszewski)
Dragon Jaczów – Inter Krotoszowice 5:1 (2xKłosowski, Furman, Michalski, T.Mucha – Kurtyka)

12:38 KS Legnickie Pole – Kolejarz Miłokowice 8:1 (Wasilewski x5, Kozłowski x2, Kaśczyszyn – Amlicki)
Nałęcz Ostroróg – Wilkowianka II Wilków 8:3 (Ł. Roda, Rzeszowski x4, Stachowiak 2, Paciura – Maciejski, T. Maciejski x2)

13:20 UKS Przemków – FC OLDBOY Zagłębie Lubin 2:6 (Sekuła, Łysenko – Malawski, Grzybowski x2, Gajewski x2, Rzepa)
WKS Owieczki – Victoria Niemstów 6:2 (Fedyszyn x2, Metyk, Grzybowski – Pasternak, Łucki)
Ronnie Garcia – Kryształ Chocianowiec 4:0 (Guilherme x2, Francisco, Oliveira)

13:35 Zryw Kłębanowice – Górnik II Lubin 6:0 (Łysek x3, Łazarek x2, Kusko)
Górnik Lubin – Platan Siedlce 11:3 (Cichy x4, Wolan x3, Gołębiewski x2, Kielar, Gajda (bramkarz) – Lorek, Maron, Sorokopas)

13:40 Mamy kolejne wyniki z Chocianowa: Granit Roztoka – Platan II Siedlce 8:2 (2xBałut, 2xSadowski, 3xNikodem, Horodecki – Najdek, Sokołowski)
Dragon Jaczów – KS Kłopotów-Osiek 9:4 (4xStanaszek, 3xK.Mucha, T. Mucha, Furman – 3xIgnatowicz, Nowak)

13:50 Zakończyły się rozgrywki w Grupie G:
1. Ronnie Garcia
2. Zryw Kłębanowice
3. Górnik II Lubin
4. Fortuna Obora
5. Kryształ Chocianowiec

Do dalszej fazy awansowały drużyny Ronnie Garcia i Zryw Kłębanowice

14:11Grupa C wygląda następująco:

1. KS Legnickie Pole
2. Nałęcz Ostroróg
3. Kolejarz Miłkowice
4. Wilkowianka II Wilków
5. Nowa Wieś Lubińska

Awans: KS Legnickie Pole, Nałęcz Ostroróg

14:23 Victoria Niemstów – Albatros Jaśkowice 0:5 (walkower)
Zagłębie Lubin Oldboy – KS Owieczki 1:0 (Żarczyński)

Grupa D klasyfikacja:
1. FC OLDBOY Zagłębie Lubin
2. UKS Przemków
3. WKS Owieczki
4. Albatros Jaśkowice
5. Victoria Niemstów

Kolejne wyniki:

Orkan Konarzewo – Grom Gromadzyń Wielowieś 7:2
Błękitni Kościelec – Orlik Okmiany 0:5
Orkan Komarzewo – Kaczawa II Bieniowice 5:0
Grom Gromadzyń Wielowieś – Błękitni Kościelec 5:0
Orkan Konarzewo – Błękitni Kościelec 5:0
Orkan Okmiany – Kaczawa II Bieniowice 7:1
Orkan Konarzewo – Orlik Okmiany 3:4
Grom Gromadzyń Wielowieś – Kaczawa II Bieniowice 6:4
Grom Gromadzyń Wielowieś – Orlik Okmiany 5:10
Błękitni Kościelec – Kaczawa II Bieniowice 0:5

Tabela:
1. Orlik Okmiany
2. Orkan Konarzewo
3. Grom Gromadzyń Wielowieś
4. Kaczawa II Bieniowice
5. Błękitni Kościelec

Awans: Orlik Okmiany, Orkan Konarzewo

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość