Nowy numer „Wiadomości Lubińskich”

5

Już jutro, 14 marca, ukaże się kolejny numer bezpłatnego tygodnika „Wiadomości Lubińskie”. Przeczytacie w nim między innymi o zakończeniu jednego z największych remontów drogowych w Lubinie i nowościach, jakie pojawiły się na ulicach, między innymi światłach dla „smartfonowych zombie”.

W nowym wydaniu najstarszego bezpłatnego lubińskiego tygodnika piszemy także o kłopotach na budowie S3 – wszystko wskazuje na to, że odcinek między Lubinem a Polkowicami nie będzie gotowy tak szybko. Poświęcamy także sporo miejsca kolejom – wkrótce zamknięty zostanie przejazd kolejowy na Starym Lubinie, ponadto w Kolejach Dolnośląskich pojawiła się pierwsza kobieta maszynistka. Przeczytacie również o ciekawej akcji, dzięki której mieszkanki powiatu lubińskiego uczą się samoobrony oraz projekcie, który ma przywrócić żeglowność na Odrze.

Szukajcie nas w urzędach, instytucjach kulturalnych i sportowych oraz w wybranych sklepach. Jak zwykle gazetę będą również rozdawać w różnych punktach miasta nasi kolporterzy.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość