Niezwykły dzień z życia planety na Pierwszy Dzień Wiosny

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w lubińskim kinie Muza pokazany zostanie film „Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety”. Produkcja wyświetlona zostanie tylko raz, o godzinie 14, jednak dla szkół kino może zorganizować dodatkowe seanse przed południem.

„Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety” to nowy film z popularnego cyklu BBC. Obraz odsłania przed nami niezwykłe, cudowne miejsca, o których istnieniu często nie mamy pojęcia. „Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety” to zapierająca dech w piersiach podróż przez kontynenty, oceany i przestworza – tym razem pokazane z perspektywy jednego niezwykłego dnia.

Oto 24 godziny na nieprawdopodobnej planecie zwanej Ziemią. Odkryjcie niezwykłe stworzenia, niepokazane w ten sposób nigdy wcześniej. Dzięki nowoczesnym technologiom filmowania zobaczymy je z bliska, widziane okiem natury. Już nigdy nie spojrzycie na nie tak samo. Zobacz świat, który sprawi, że połączysz się z naturą, mogąc niemal jej dotknąć. Wszystkie zwierzęta połączone są z planetą, którą nazywamy domem, ukształtowanym przez siły wprawiające ją w ruch. Dotyczy to także najlepiej poznanego gatunku – nas samych.

Film wyświetlany jest w wersji z polskim lektorem.

W kinie Muza produkcja pokazana zostanie 21 marca o godzinie 14.

Grupy ze szkół zainteresowane dodatkowym pokazem przedpołudniowym, powinny skontaktować się z kinem.

Szczegóły na temat seansu można znaleźć na stronie www.ckmuza.eu.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz