Muzeum Historyczne potrzebuje głosów. Jest na drugiej pozycji!

Tylko do soboty, 11 sierpnia, do godziny 11.30, można głosować na Muzeum Historyczne w Lubinie w plebiscycie Radia Wrocław. Nasze miejskie muzeum ma szansę być najlepszym na Dolnym Śląsku. Zajmuje drugą pozycję. Wszystko w rękach internautów.

Przypomnijmy, że głosowanie rozpoczęło się w sobotę 28 lipca i potrwa do 11 sierpnia, do godz. 11:30. Mieszcząca się na poddaszu lubińskiego ratusza ekspozycja konkuruje z Muzeum Bombek w Miliczu, Wrocławskim Muzeum Teatru, Wałbrzyskim Muzeum Porcelany oraz Muzeum Sentymentów w Kowarach.

Wciąż mamy sporą szansę na zwycięstwo. Zachęcamy więc wszystkich do codziennego oddawania głosów! Link do plebiscytu: TOP5 DOLNOŚLĄSKICH MUZEÓW. Wyprzedza nas jedynie Muzeum Sentymentów w Kowarach.

Radio Wrocław organizuje plebiscyt na najlepsze dolnośląskie muzeum już po raz drugi. Rok temu tytuł ten trafił do Muzeum Ognia w Bystrzycy Kłodzkiej, które konkurowało z Muzeum Armii Radzieckiej i Wojska Polskiego w Uniejowicach, Muzeum Farmacji we Wrocławiu, Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu, a także z Muzeum Żaby w Kudowie Zdrój. Podobnie jak podczas poprzedniej edycji, na lubińskie Muzeum głosować można raz dziennie na stronie internetowej Radia Wrocław. O zwycięstwie zadecyduje zarówno nota, jak i liczba oddanych głosów. System komputerowy wyliczy średnią z tych dwóch wartości i wyłoni lidera.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Do AJAX inteligenta internetowego
Do AJAX inteligenta internetowego
6 miesięcy 7 dni temu

Widzisz ajax sam pokazujes jaki ty glupi hehe kuzwa co wy ludzie bierzecie ale lepiej zmiencie dilera hehe na ajaxa juz chyba za pozno pewnie jakas rodzina rockiego haha

Ajax
Ajax
6 miesięcy 7 dni temu

Pozwolę sobie na pozamerytoryczne wtrącenie, krytykę formy naszej dyskusji, ponieważ ta idzie w złym kierunku. (lub szła, kiedy jeszcze srałeś)

Zacznijmy od tego, czym jest dyskusja.
Wikipedia traktuje dyskusje jako jeden ze sposobów wymiany poglądów, za pomocą argumentów, na określony temat, najczęściej, gdy te są sobie w opozycji, dyskutanci mają inne spojrzenie na dane zjawisko lub rzecz. Warto mieć też na uwadze, ze jednym z celów dyskusji jest także określenie wspólnego stanowiska, może mieć formę kompromisu.

Napisałem, że za pomocą argumentów, czyli jakichś faktów, okoliczności które potwierdzają lub obalają daną tezę.
Wobec czego bym chciał wyróżnić kilka typów, poziomów argumentacji.

Do inteligencji buraczanej :-)
Do inteligencji buraczanej :-)
6 miesięcy 7 dni temu

Ale nie dorozwoje sie wypowiadaja nizej masakra ze w moim miescie takie ciemniaki mieszkaja szok . Prosze usiasc przed komputerem i poczytac komentarze masakra czlowiek ma wrazenie ze wypowiadaja sie ludzie o bardzo niskim stopniu ineligencji a nawet gorzej tak czytam te komentarze pod roznymi artykolami i nie wierze ze czlowiek tak moze byc glupi a mam wrazenie ze ciagle te same osoby sie wypowiadaja bo nie mozliwe ze w lubinie tyle ciemnot jest 🙂

Ziuta
Ziuta
6 miesięcy 8 dni temu

Sitwa RR na pewno ma dużo komputerów służbowych z których można oddać głos , więc na pewno wygrają!!!!

wyrocznia
wyrocznia
6 miesięcy 8 dni temu
podsumowanie działań kRRóla w ostatnich dziesięcioleciach: – stworzenie pięknego parku wrocławskiego; – oddanie do użytku kilkanastu kilometrów trasy rowerowej; – wprowadzenie darmowej komunikacji miejskiej; – oddanie gruntu pod budowę nowego stadionu Zagłębia Lubin; – połączenie drogowe Przylesie-Ustronie; – sprowadzenie lokalnej PO do rynsztoku wyborczego; – pozbycie się kosztów prowadzenia szpitala na rzecz prywatnego przedsiębiorcy; – w 2006 roku otworzenie plaży na piaskowni w Oborze dla mieszkańców; – otworzenie z 20 supermarketów w mieście; – budowanie bloków przy blokach przez RTBS, z cenami strasznie wywindowanymi; – po 12 latach stagnacji, odkupienie 10x drożej od niemca terenu w rynku; – ciągłe szukanie… Czytaj więcej »
Lubiński Miłośnik Sztuki Rzemieślniczej
Lubiński Miłośnik Sztuki Rzemieślniczej
6 miesięcy 8 dni temu

Kutas – w XVII–XVIII-wiecznej Polsce chwost (kutas, kwast, chwast – ozdoba szmuklerska postaci pędzla z nici lub sznureczków[1]) na końcu sznura, przypinanego do pasa jako element dekoracyjny. Często stanowił dolne wykończenie co bogatszych szamerunków stosowanych w mundurach wojskowych i habitów. Także element ozdobny niektórych rodzajów czapek (np. szlafmycy) i zasłon.

Jest to także określenie odnoszące się do współczesnych frędzli i pomponów

Teresa
Teresa
6 miesięcy 8 dni temu

Rocky to kutas

bzzz
bzzz
6 miesięcy 8 dni temu

A którymiż to konkretnie komentarzami zszokowana jest poniższa osoba?

Buractwo w lubinie wciaz trwa :-)
Buractwo w lubinie wciaz trwa :-)
6 miesięcy 8 dni temu

Masakra same glupole nize chyba komentarze wystawili jaka nie nawisc ludzie co wy z jakiejs parti bo to nie mozliwe zeby tyle ciemnot na raz z komentowalo ten artykul negatywnie co za buraki szok . Hehe widac dzieci wojny jakies 🙂

Przylesianin
Przylesianin
6 miesięcy 8 dni temu

Nic podobnego, to jest ten sam poziom, który prezentuje człowiek od wszystkiego i niczego, który odpowiada za ten kawałek strychu, jak i wiele innych rzeczy.

Rocky
Rocky
6 miesięcy 8 dni temu

To ty jeszcze nie wiesz w jaką partię lubinki są zapatrzeni??te ,,,diabełki..Za Pisektę zycie by oddali

Phanthom
Phanthom
6 miesięcy 8 dni temu

Ten syf liczy na czyjejś głosy czy Pan Z bardziej ?! Na to ścierwo mojego głosu nie będzie ani nikogo z moich najbliższych poza tym nikt z normalnych mieszkańców tego nie poprze.Głosowanie i tak jest ustawione.Przypominam że wybory niebawem !!!

Max.
Max.
6 miesięcy 8 dni temu

Jakie radio taki plebiscyt.Od 2015 niesłucham i nieoglądam żadnych reżimowych nadawców.I tak mi dopomuż boźiu.

Zcichanowa
Zcichanowa
6 miesięcy 8 dni temu

Gdyby toto coś – ni pies, ni wydra – wygrało w tym śmiesznym plebiscycie, to co sobie można pomyśleć o tych innych muzeach, biorących udział w tym głosowaniu…
Kiedyś w podobnym plebiscycie na najładniejszy rynek w Polsce, głosowanie wygrał… lubiński rynek, którym wtedy był ogrodzony płotem plac z dziurą na środku…

Rysiek z wodociągów
Rysiek z wodociągów
6 miesięcy 8 dni temu

Nie nazywajcie tej graciarni muzeum!!!!! Obrażacie wciąż tą szanowaną instytucję!!!!!

next
next
6 miesięcy 8 dni temu

Żeby było śmieszniej, na pierwszym miejscu jak na razie jest podobna, albo jeszcze większa, graciarnia z Kowar. Widać ludzie na Dolnym Śląsku dobrze się czują wśród takich śmieci…

wpDiscuz