Mistrzowie walk MMA & K1 w kinie

11

W lubińskim Heliosie odbędzie się pokaz specjalny filmu „Underdog”, który poprzedzony zostanie oficjalną ceremonią ważenia zawodników Gali FEN.

To będzie ciekawe wydarzenie – w Heliosie zagoszczą mistrzowie walk MMA & K1. Już w najbliższy piątek, 11 stycznia, o godzinie 17 w sali kinowej nr 3 odbędzie się ważenie zawodników, którzy będą walczyć podczas sobotniej (13 stycznia) gali w hali widowiskowo-sportowej.

Chwilę później, o godzinie 18.30 wyświetlony zostanie traktującej o sztukach walk MMA „Underdog”. Ta historia została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami, na podstawie których powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) – zawodnik MMA u szczytu formy, w najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko…

W filmie oprócz znakomitych Eryka Lubosa i Mameda Khalidova, pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek oraz Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW, występ w filmie to debiut aktorski. Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA.

Szczegóły oraz bilety na premierowe seanse dostępne są na stronie: www.helios.pl/underdog.

O specjalnym pokazie można zaś przeczytać TUTAJ.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość