LUKS wraca z Głogowa z trzema punktami

Choć inauguracja rundy wiosennej w wykonaniu LUKS Ziemi Lubińskiej Czerniec nie była wymarzona pod względem wyniku, bo sportowo podopieczne Janusza Przybyło prezentowały się dobrze to już kolejny mecz wynagrodził im stracone punkty. W Głogowie LUKS pokonał tamtejszy Chrobry 2:1.

Zespół z naszego miasta szybko stracił bramkę. Już w 10. minucie Chrobry Głogów prowadził 1:0. Do końca tej części meczu Ziemia Lubińska grała bardzo solidnie w obronie, a dodatkowo Agnieszka Woźniak jak za każdym razem była pewnym punktem zespołu między słupkami. W przerwie meczu podopieczne Janusza Przybyło miały okazję do szybkiej analizy i po powrocie na murawę szybko udowodniły, że są zespołem lepszym. W 57. minucie do remisu doprowadziła Monika Marczuk. Lubinianki nacierały i szukały okazji do kolejnych celnych trafień. W 81. minutę wynik ustanowiła Paulina Dul i Ziemia Lubińska Czerniec wyszła z tej konfrontacji zwycięsko. Ten rezultat dał na chwilę obecną naszej ekipie trzecie miejsce z dorobkiem 28 punktów.

Kadra LUKS Ziemi Lubińskiej Czerniec: Agnieszka Woźniak – Kalina Plekan, Katarzyna Pękala, Nikola Wiśniewska, Paulina Kruk – Oliwia Klimek, Kinga Koronkiewicz, Paulina Dul, Amelia Parzyńska (70′ Magdalena Malinowska) – Anna polewczyk, Monika Marczuk (66′ Nikola Tłumak)