Konkurs dla młodych grafików

5

Ponad 5 tys. zł można wygrać w konkursie graficznym ogłoszonym przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy. Zadanie? Przygotowanie projektów plakatów promujących EURES-TriRegio.

Do konkursu może przystąpić każdy mieszkaniec Dolnego Śląska w wieku 15-29 lat. A prace konkursowe – trzy plakaty można przesyłać do 10 kwietnia. Plakaty mają promować usługi Partnerstwa EURES-TriRegio, Transgraniczne Targi Pracy w Zgorzelcu, a także Punkt Mobilny.

– Jest to już trzecia edycja naszych działań konkursowych, które kierujemy do osób młodych z województwa dolnośląskiego. Nasz cel to zwiększenie rozpoznawalności marki EURES i Partnerstwa TriRegio. Chcemy promować uczciwą mobilności pracowników oraz pokazać korzyści i możliwości z życia oraz pracy na pograniczu polsko-czesko-niemieckim – wyjaśnia Bartosz Kotecki, wicedyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy i dodaje: – Zwycięskie projekty będziemy wykorzystywać do pokazywania naszych działań w ramach Partnerstwa EURES-TriRegio.

Autor plakatu, który zajmie pierwsze miejsce otrzyma 3 tys. zł. Za drugie miejsce nagroda wynosi 2,1 tys. zł.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie konkursu: http://eures.dwup.pl/aktualnosc-168-konkurs_graficzny.html

Wszelkich informacji o konkursie udziela doradca EURES – Marta Kędzierska pod numerem telefonu 74 88 66 562 lub mailowo: marta.kedzierska@dwup.pl.

Źródło: materiały prasowe Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość