Kolejny sprawdzian miedziowych

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin czeka kolejne kontrolne granie. Tym razem podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej wezmą udział w międzynarodowym Goleniów Summer Cup 2017.

Kolejny

Dla miedziowych będzie to drugi turniej towarzyski w ramach przygotowań do nowego sezonu. W ubiegły weekend lubinianki rywalizowały w słowackich Michalowcach. Tam Metraco Zagłębie Lubin rywalizowało z ekipami z Rumunii, Węgier i gospodyniami – Iuventą.

I tym razem miedziowe czeka międzynarodowe granie. W Goleniowie zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin zmierzą się z norweskim Skrim Kongsberg, wicemistrzem Białorusi – BNTU-Belaz Mińsk oraz Pogonią Szczecin, która wystąpi w roli gospodarza turnieju.

W dniach 11-12 sierpnia będziemy świadkami już 6 edycji tego międzynarodowego turnieju piłki ręcznej kobiet. Gościnnie zawody odbędą się w Goleniowie, który we współpracy z Pogonią Szczecin oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji będzie organizatorem imprezy.

– Dla nas im więcej grania, tym lepiej. Przed nowym sezonem doszło do nas kilka nowych zawodniczek i potrzebujemy czasu i zgrania, aby to wszystko funkcjonowało jak należy. Cieszę się, że mamy okazję grać z wymagającymi rywalami, tak było na Słowacji, tak będzie i tym razem w Goleniowie oraz później podczas Memoriału Henryka Kruglińskiego – mówi Bożena Karkut, trener Metraco Zagłębia Lubin.

Terminarz:

11 sierpnia 2017 (piątek)

10:00    

Metraco Zagłębie Lubin vs Skrim Kongsberg     

12:00    

BNTU-Belaz Mińsk vs SPR Pogoń Szczecin          

16:00    

Metraco Zagłębie Lubin vs BNTU-Belaz Mińsk  

18:00    

SPR Pogoń Szczecin vs Skrim Kongsberg             

12 sierpnia 2017 (sobota)

10:00    

Skrim Kongsberg vs BNTU-Belaz Mińsk

12:00    

SPR Pogoń Szczecin vs Metraco Zagłębie Lubin

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz