Kino dla świeżo upieczonych mam

0

Już 3 grudnia odbędzie się kolejny seans dla świeżo upieczonych mam. Tym razem w kinie Muza będzie można obejrzeć film „Miłość jest wszystkim”.

Fot. Aleksandra Grochowska

Seanse w ramach cyklu Muza Baby Kino odbywają się raz w miesiącu. Dla mam i ich pociech podczas takich pokazów stworzono specjalne warunki: dźwięk jest ściszony, światła przyciemnione, do tego odpowiednia temperatura i miejsce do przewijania. Wszystkie filmy pokazywane są z napisami.

Gdy dzieci śpią, mamy mogą obejrzeć film. Panie nie muszą się też krępować przy karmieniu swojej pociechy.

Najbliższy seans w ramach Baby Kina odbędzie się 3 grudnia o godzinie 11. Pokazany zostanie film „Miłość jest wszystkim”.

Za bilety oczywiście płacą tylko starsi widzowie (16 i 18 zł), niemowlaki wpuszczane są bezpłatnie. Szczegóły można znaleźć na www.ckmuza.eu.

Pomysł stworzenia Baby Kina podsunęły młode mamy, które zwróciły uwagę, że nie ma takiego miejsca, gdzie mogłyby pójść ze swoim dzieckiem, a już z pewnością nie mogą obejrzeć filmu w kinie.

O filmie „Miłość jest wszystkim”:

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń.

W komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

W rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz, Michał Czernecki i Joanna Balasz.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość