Kadetki UKPS podejmowały wrocławianki

21

W swoim pierwszym meczu w rozgrywkach Ligi Kadetek, podopieczne Przemysława Cedro i Jacka Prokopa na własnym parkiecie podejmowały zawodniczki ze stolicy Dolnego Śląska. Pojedynek był ciężką przeprawą dla zawodniczek UKPS Lubin.

UKPS Lubin (Fot. Archiwum klubu)

W Zespole Szkół Sportowych nasze siatkarki rozegrały trzy sety. W pierwszym ewidentnie lepsze okazały się wrocławianki, które wygrały 10:25. Drugi set to również zdecydowana przewaga rywalek UKPS, które wygrały 12:25. W trzecim secie lubinianki pokazały pazury. Podopieczne Adriana Sieronia zderzyły się z lepiej grającym w elemencie bloku i przyjęcia zespołem UKPS. Pomimo tego faktu, siatkarki z Wrocławia lepiej radziły sobie na lubińskim parkiecie i pokonały nasz zespól 23:25 i w konsekwencji zwyciężając 0:3.