Jak odnaleźć radość w codzienności?

Dopadła cię listopadowa melancholia? Nie potrafisz cieszyć się z drobiazgów? Czujesz się przytłoczony rutyną? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zgłoś się na bezpłatne warsztaty do poradni rodzinnej. „Lepsze życie tu i teraz – czyli jak odnaleźć radość w codzienności” to propozycja skierowana do ciebie.

Fot. Pixabay

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna im. św. Joanny Beretta Molli w Lubinie, zaprasza wszystkich dorosłych lubinian na bezpłatne warsztaty.

Spotkanie poprowadzi dr Beata Bochnia, terapeutka rodzin, która z poradnią współpracuje od początku jej istnienia. Jest terapeutą rodziny po Krakowskiej Szkole Terapii Rodzin, nauczycielem akademickim, mamą i babcią.

Czterogodzinne warsztaty pod tytułem „Lepsze życie tu i teraz – czyli jak odnaleźć radość w codzienności” odbędą się 24 listopada (sobota), w godz. 8.00 – 12.00. Poradnia przekonuje, że takie spotkanie to idealna propozycja na wszelkie listopadowe (i nie tylko) melancholie. Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy.

Chętni mogą się zgłosić dzwoniąc pod numer tel. 697 672 275 (pon. – pt., w godz. 9.00-17.00).

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna im. św. Joanny Beretta Molli w Lubinie mieści się przy ul. Orlej 32, 59-300 Lubin. Strona internetowa TUTAJ.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz