Cudem uratowane szukają opiekuna

Młody, ale już połamany i chory trafił do lecznicy warunkowo. Uratowany przed uśpieniem, teraz pilnie szuka domu. Jest jeszcze szczenięciem, łagodnym i chętnym do zabawy, nieświadomym, że wkrótce może trafić za kratki. Ktoś pomoże? W podobnej sytuacji znalazła się cała gromada sierściuchów, które prezentujemy poniżej. Szukamy domów stałych i tymczasowych.

Z towarzystwa następnego psiaka ucieszy się natomiast każdy miłośnik jamników. Piesek został porzucony w Lubinie przez wyprowadzających się właścicieli. To zdrowy, przyjazny i charakterny maluch, gratka dla miłośników rasy.

Bella natomiast czeka na drugą szansę już stanowczo za długo. Mieszaniec husky, o pięknym głosie i charakterystycznych oczach w dwóch kolorach. Niech was nie zmyli siwa broda! Bella to młoda, zdrowa, wysterylizowana sunia, do tego towarzyska i łagodna. Idealna towarzyszka do biegania i psich sportów.

Nowego opiekuna wygląda także przemiły, starszy pies. Lubi towarzystwo ludzi i innych zwierzaków, lubi się miziać, potrzebuje tylko kąpieli, budy i pełnej miski, żeby szczęśliwie przeżyć jesień życia.

Do adopcji także biszkoptowy psiak – spryciarz. Ten bystry, towarzyski, ale przy tym nieinwazyjny sierściuch będzie idealnym towarzyszem dla spokojnej osoby. 

A oto malutka, ledwie kilkutygodniowa kicia, która męczy się w klatce i bardzo chciałaby już trafić do kochającego domu. Jest zdrowa, gotowa do adopcji.

Biało-niebieski Plamek nie ma jeszcze pół roku, dopiero gubi mleczne zęby. Jest bardzo przytulaśny i w niczym nie przeszkadza mu brak jednego oczka, którego niestety nie dało się uratować.

Do adopcji także 3-miesięczna parka: kocurek i jego biało-buro-pręgowana przyjaciółka.

W sprawie zwierząt odłowionych przez miejskie i gminne służby można dzwonić pod numer 695 031 515. Uwaga, weterynarz nie odpisuje na SMS-y.

Pod opieką lubińskiego TOZ-u znajduje się natomiast inny pies – piękny, postawny mieszaniec amstaffa. Został już raz adoptowany ze schroniska, a teraz ponownie jest bezdomny. Odpowiedzialna osoba, która zapewni mu stały lub tymczasowy dom może dzwonić po numer 783 773 534.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Rocky
Rocky
11 miesięcy 7 dni temu

Tak się kończy taa wielka miłość

wpDiscuz